Jaunumu arhīvs

Piektdiena, 26.maijs, 2017
2017./2018. mācību gadā eTwinning vēstnieku tīklā Latvijā darbosies 19 skolotāji, pārstāvot dažādus novadus un dažāda veida izglītības iestādes! eTwinning vēstnieks ir pieredzējis pedagogs, eTwinning projektu īstenotājs un padomdevējs, kas regulāri dalās savā pieredzē un vada nodarbības citiem eTwinneriem. Vēstnieku mērķis ir popularizēt eTwinning ideju un izplatīt eTwinning platformā īstenoto projektu labās prakses piemērus.   
Piektdiena, 26.maijs, 2017
Laikā no 2017. gada janvāra līdz maijam Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Olaines 1. vidusskolas skolēni piedalījās eTwinning sadarbības projektā "Tukšu salmu kulšana". Projekta mērķis bija izvērtēt Ventspils pilsētas un Olaines novada pašvaldību vēlēšanām iesniegtās politisko partiju programmas, lai izvērtētu tās pēc skolēnu pašu izstrādātiem efektīvas partijas programmas kritērijiem, un sniegtu savus argumentus, kāpēc viņi ieteiktu un neieteiktu balsot par katru vēlēšanās pieteikto politisko partiju.  
Ceturdiena, 25.maijs, 2017
2016./2017.mācību gadu noslēdzot, 24.maijā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros organizēja vebināru “Creative Commons resursu izmantošana mācību vajadzībām”. Vebinārā eTwinning projektu koordinators Kristaps Auzāns iepazīstināja ar OER Commons  vietnes piedāvātajiem resursiem, struktūru un iespējām.  
Trešdiena, 24.maijs, 2017
Izglītības portāla School Education Gateway skolotāju akadēmija aicina izglītības iestāžu vadītājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā par dalīto līderību un skolas attīstību.   Kurss palīdzēs attīstīt līderības prasmes, kā arī izprast dalītās līderības konceptu, principus un ieviešamas pozitīvo ietekmi skolā. Kurss sākas šī gada 29.nmaijā un ilgs 6 nedēļas
Otrdiena, 16.maijs, 2017
eTwinning Eiropas skolu sadarbības tīkls augustā organizē 5 trīs dienu mācībās Jūrmalā un Siguldā, kurās aicina pieteikties dažādu priekšmetu skolotājus. Tēmas ir ļoti dažādas – sākot ar mobilajām lietotnēm, robotikas projektiem, starppriekšmetu sadarbību un literatūras projektu organizēšanu Ziedoņa Muzejā līdz mācībām pirmsskolas pedagogiem. Nepalaid garām iespēju un piesakies mācībām līdz 11.jūnijam!  
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Mūsdienu klasē arvien biežāk ienāk viedierīces, tāpēc skolotājiem jābūt gataviem to izmantošanai. Mācībās augustā eTwinning vēstnieces Ilze Šmate un Iveta Milta dažādu priekšmetu skolotājus ievedīs mobilajā pasaulē, iepazīstinās ar dažādām lietotnēm un mācīs, kā tās izmantot mācību procesā un eTwinning projektos. Ja vēlies to visu apgūt, piesakies mācībām līdz 11.jūnijam!    
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Tevi nebiedē tādi jēdzieni kā Arduino mikrokontrolieris un esi gatavs apgūt prātam netveramas robotikas lietas, lai kopā ar saviem skolēniem īstenotu aizraujošus eTwinning projektus? Līdz 11.jūnijam piesakies eTwinning mācībām "Robotika un modernās tehnoloģijas eTwinning projektos". Mehatronikas entuziasts, Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Edgars Bajaruns un pasaulē lielāko robotikas sacensību “Robotex 2016” pirmās vietas ieguvējs Andris Jenerts ievedīs tevi tehnoloģiju un robotikas pasaulē!
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Vēlies savas mācību stundas padarīt interesantas, izmantojot tehnoloģijas, mūsdienīgas metodes un sadarbojoties ar citiem savas skolas skolotājiem? Izveido 2 skolotāju komandu no savas skolas un līdz 11.jūnijam piesakies mācībām "Starppriekšmetu saikne eTwinning projektos" vispārizglītojošo izglītības iestāžu 5. līdz 12.klašu skolotājiem. Nodarbības no šī gada 17.līdz 19.augustam notiks Siguldā. Mācības ir bezmaksas.  
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Pirmskolas skolotāj! Ja vēlies uzzināt kas ir projektu metode, kas ir eTwinning projekts un kā tādu īstenot savā bērnudārzā, līdz šī gada 11,jūnijam piesakies apmācību semināram. Nodarbības no 2017. gada 31.jīlija līdz 2.augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 11.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Seminārs ir bezmaksas.   
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Daudziem šķiet, ka literatūra ir garlaicīgs priekšmets. Oskars Kaulēns eTwinning mācībās augustā parādīs, kā dažādas mācību metodes padarīs Tavas literatūras stundas interesantas! Tāpat mācību ietvaros būs iespēja gūt iedvesmu radošās nodarbībās Ziedoņa Muzejā. Ja esi 5.-12.klašu literatūras skolotājs, piesakies mācībām līdz 11.jūnijam!    

Pages