Jaunumu arhīvs

Pirmdiena, 24.aprīlis, 2017
No 20.līdz 23.aprīlīm eTwinning vēstnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas tikās Pērnavā, lai dalītos pieredzē eTwinning projektu īstenošanā, dažādu mācību organizēšanā un kopīgi uzsāktu jaunus eTwinning projektus. Mācībās piedalījās arī 8 Latvijas eTwinning vēstnieki.  
Trešdiena, 19.aprīlis, 2017
eTwinning uzsāk ikgadējo Pavasara kampaņu ar tiešsaistes spēli, kurā ikviens eTwinning dalībnieks var piedalīties un cīnīties par balvām!  
Trešdiena, 19.aprīlis, 2017
eTwinning Live aicina dažādu priekšmetu skolotājus piedalīties tiešsaistes apmācībās (learning event) angļu valodā par mobilo ierīču izmantošanu mācību procesā – audio/ video iespējām un rediģēšanu, kā arī dažādām mobilajām lietotnēm. Par katru no moduļiem būs pieejamas arī video pamācības.    Pieteikšanās: 27.04.2017. – 05.05.2017.
Otrdiena, 18.aprīlis, 2017
Šī gada 26.aprīlī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros organizē vebināru “Quizlet tiešsaistes rīka izmantošana angļu valodas mācīšanā”, kuru vadīs Liepājas 8.viudsskolas skolotāja Dana Liepa. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.   
Otrdiena, 18.aprīlis, 2017
Ja esi 5.-12.klašu vizuālās mākslas skolotājs, vēlies padarīt savas stundas radošākas un vēlies uzsākt eTwinning projektu, līdz 21.maijam piesakies eTwinning semināram, kas jūlijā notiks Polijā! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos.  
Otrdiena, 11.aprīlis, 2017
Atzīmējot Erasmsu+ 30. gadadienu, Eiropas Komisija uzsāk iniciatīvu MOVE2LEARN, kuras ietvaros skolēni, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un piedalījušies veiksmīgā eTwinning projektā, varēs piedalīties konkursā un iegūt iespēju doties apmaksātā braucienā pie kāda no saviem eTwinning projekta partneriem citā Eiropas valstī.   Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti augustā un dosies ceļojumā laika posmā no 2017. gada augusta līdz 2018. gada 31. decembrim  
Otrdiena, 11.aprīlis, 2017
Pagājušā gada vasarā Iespējamās misijas skolotāju Edgara Bajaruna un Raivja Paula vadībā eTwinning uzsāka jauna veida mācības, kurās dažādu priekšmetu skolotāji, veidojot starppriekšmetu sadarbību, uzsāka eTwinning projektus. Šogad līdzīga formāta apmācības uzsāktas starptautiskā mērogā. No 6.līdz 9. aprīlim Rīgā satikās skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Kipras, Slovākijas, Ungārijas un Portugāles, lai kopīgi apgūtu jaunas metodes un IKT rīkus starppriekšmetu sadarbībai.   
Trešdiena, 5.aprīlis, 2017
Divām Latvijas skolotājām marta noslēgums tika iezīmēts ar vieniniekiem un nullītēm. Skaidrīte Bankova un Svetlana Bubnova piedalījās eTwinning apmācībās Polijā, kur apguva dažādas metodes, kā integrēt programmēšanas elementus mācību stundās.   
Otrdiena, 4.aprīlis, 2017
Gadskārtējās e-prasmju nedēļas ietvaros no 30.aprīļa līdz 1.aprīlim eTwinning Skolu sadarbības tīkls organizēja mācības, kurā dažādu priekšmetu skolotāji no 12 Latvijas skolām apguva prasmes 3D tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā un projektos. Galarezultātā nodibināti 6 eTwinning projekti (zemāk prezentācijas), kuros skolas sadarbosies dažādu priekšmetu ietvaros.  
Ceturdiena, 30.marts, 2017
29.martā e-prasmju nedēļas ietvaros eTwinning papildus trīs dienu mācībām organizēja vebināru “3D modelēšanas iespējas mācību procesā”. Noskaties vebināra video ierakstu un ieskaties materiālos, lai gūtu ieskatu 3D modelēšanas pasaulē un uzzinātu, kā ieinteresēt skolēnus 3D dizaina vidē.   

Pages