Jaunumu arhīvs

Otrdiena, 15.augusts, 2017
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina izglītības darbiniekus piedalīties vebinārā par eTwinning aktualitātēm 2017./2018.mācību gadā. Vebinārs notiks šī gada 23.augustā. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Vebinārs ir bezmaksas.  
Pirmdiena, 14.augusts, 2017
Kad pedagogs kļūst par eTwinning vēstnieku, viņam parādās gan jaunas un nebijušas iespējas, gan pavisam jauni izaicinājumi. Lai sagatavotos jaunajam mācību darbam, eTwinning Nacionālais atbalsta dienests organizēja 4 dienu mācības eTwinning vēstniekiem.  
Pirmdiena, 14.augusts, 2017
No 8. līdz 10. augustam Jūrmalā notika trīs dienu eTwinning mācības, kurās pedagogi no visas Latvijas apguva dažādas praktiskas lietotnes, ko ērti var izmantot mācību stundās un projektos. Nodarbības vadīja eTwinning vēstnieces Iveta Milta un Ilze Šmate.  
Pirmdiena, 14.augusts, 2017
No 7.līdz 9.augustam Siguldā norisinājās nebijušas mācības eTwinning skolotājiem "Robotika un modernās tehnoloģijas eTwinning projektos". Tās vadīja mehatronikas entuziasts, Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Edgars Bajaruns un pasaulē lielāko robotikas sacensību “Robotex 2016” pirmās vietas ieguvējs Andris Jenerts.  
Pirmdiena, 7.augusts, 2017
Pēdējā iespēja pieteikties dalībai mācībās par Erasmus+ jaunatnes jomas projektu organizēšanu! Līdz 17.augustam izsludinām papildus pieteikšanos Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajās mācībās skolotājiem ''Solis tālāk: ar ''eTwinning'' pie ''Erasmus+:Jaunatne darbībā''! Nav nepieciešama eTwinning projektu pieredze!  
Pirmdiena, 3.jūlijs, 2017
Ja esi vidusskolas skolotājs un vēlies uzsākt starptautisku eTwinning projektu par vēstures un kultūras tēmām, kā arī vēlies satikt skolotājos no visas Eiropas, lai dalītos idejām projektu īstenošanā, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai kontaktu veidošanas seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem “eTwinning projekti vēstures un kultūras vēstures priekšmetos”. Seminārs no šī gada 20.līdz 22.septembrim notiks Ļvovā, Ukrainā.   
Ceturdiena, 29.jūnijs, 2017
Aicinām vidusskolas vēstures, kultūras vēstures un svešvalodu skolotājus līdz 31.jūlijam pieteikties dalībai eTwinning seminārā “eTwinning projekti humanitārajos mācību priekšmetos”, kas no 3.līdz 6.oktobrim notiks Tbilisi, Gruzijā. Seminārā būs iespēja satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, apgūt projektu metodi un IKT rīkus, kā arī uzsākt eTwinning projektu! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos.  
Ceturdiena, 29.jūnijs, 2017
Ja tevi interesē vēsture un mākslas, tradīciju, tehnoloģiju izmantošana tās mācīšanā, kā arī vēlies uzsākt savu pirmo eTwinning projektu un satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning semināram, kas no šī gada 28.septembra līdz 1.oktobrim notiks Armēnijā, Erevānas apkārtnē!  
Otrdiena, 27.jūnijs, 2017
Ja strādā pirmskolā, vari sazināties angļu valodā, vēlies satikt skolotājus no 7 valstīm un uzsākt eTwinning projektu, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning semināram pirmskolām, kas no šī gada 14.līdz 17.septembrim notiks Siguldā!  
Pirmdiena, 26.jūnijs, 2017
Ja ikdienā strādā ar skolēniem no dažādām sociālajām grupām, minoritātēm vai skolēniem ar īpašām vajadzībām un / vai mācīšanās grūtībām, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai eTwinning seminārā par iekļaujošo izglītību! Iespējams, tieši tu oktobrī dosies uz semināru Bratislavā, Slovākijā.   

Pages