Jaunumu arhīvs

Piektdiena, 24.februāris, 2017
Vai spējat iedomāties, ka pirmsskolas vecuma bērni pēta pasaulē slavenu gleznotāju darbus un mēģina zīmēt līdzīgā tehnikā? Izklausās pārāk sarežģīti un neticami? Tā nebūt nav! Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” bērni to ir izmēģinājuši!   
Ceturdiena, 23.februāris, 2017
Šī gada 22.februārī eTwinning Eiropas skolu sadarbības tīkls BJC “Rīgas Skolēnu pils” skolotājas, eTwinning vēstnieces Tatjanas Gvozdevas vadībā organizēja vebināru “Instagram lietošana eTwinning projektos”.   
Ceturdiena, 23.februāris, 2017
Šogad piedāvāsim vairākas lieliskas iespējas eTwinning skolēniem. Ja vēlies uzzināt, kas ir skolēnu mobilitāte, kā tajā piedalīties, kā arī plašāk uzzināt, kā novērtēt savu skolēnu darbu eTwinning projektos, 7.marta plkst 18:00 piedalies eTwinning vebinārā!   Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.       
Otrdiena, 21.februāris, 2017
Laikā no 13. līdz 17. februārim Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā notika projektu nedēļa, kura šogad norisinājās atšķirīgā formātā. 7. - 9. klašu skolēni veidoja praktiskus projekta darba rezultātus jeb produktus (maketus, mācību video, žurnālus, galda spēles u.c.), kas tika demonstrēti izstādē. Tās laikā skolēni visdažādākajās formās parādīja projekta veidošanas laikā iegūtās zināšanas un prasmes visdažādākajās formās.  
Pirmdiena, 20.februāris, 2017
Ja Tevi interesē 3D tehnoloģiju izmantošana mācību procesā un vēlies izmēģināt, ko skolā iesākt ar 3D printeri, kopā ar vēl vienu savas skolas skolotāju izveido komandu un līdz 12.martam piesakies eTwinning bezmaksas apmācību semināram "3D tehnoloģiju elementi skolā un eTwinning projektos"! Seminārs notiks ikgadējās e-prasmju nedēļas ietvaros no 30.marta līdz 1.aprīlim Rīgā, viesnīcā “Albert Hotel”.   
Ceturdiena, 16.februāris, 2017
European Schoolnet sadarbībā ar Scientix aicina skolotājus 24.februārī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par spēļu elementu izmantošanu matemātikas mācīšanā.  
Trešdiena, 15.februāris, 2017
Kas ir digitālais pilsonis? Kā iesaistīšanās eTwinning ir palīdzējusi gan skolēniem, gan skolotājiem attīstīt sapratni par to, kāda ir viņu loma digitālajā pasaulē?   Kā Anna Džilerāna, eTwinning pedagoģiskā padomniece, apgalvo publikācijā: „Mēs vairs nevaram atdalīt digitālo pasauli no fiziskās, jo tās ir savijušās visos līmeņos un tam, kas notiek vienā ir milzīga ietekme uz to, kas notiek otrā.” Tieši tāpēc mums ir vajadzīgi digitāli izglītoti un atbildīgi pilsoņi.
Otrdiena, 14.februāris, 2017
European Schoolnet mācību akadēmija aicina dažādu priekšmetu skolotājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā vairāku nedēļu garumā, lai veicinātu skolēnu pašiniciatīvu, jaunradi un uzņēmējspēju.  
Ceturdiena, 9.februāris, 2017
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācību seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem "Programmēšanas elementi sākumskolā un eTwinning projektos". Seminārs no 24. līdz 25.februārim notiks Jūrmalā.   Apmācības vadīs Learn IT izglītības iniciatīvas dibinātāja Linda Sinka un Dundagas vidusskolas skolotāja, eTwinning vēstniece Iveta Milta.  
Trešdiena, 8.februāris, 2017
Vai Tu zini kas ir Instagram? Izrādās, ka tā nav mobilā lietotne tikai jauniešiem, lai pasaulei izrādītu savus jaunākos foto. To jēgpilni un interesanti var izmantot arī eTwinning projektos. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, 22.februārā vakarā piedalies eTwinning vebinārā! Tajā mūsu animācijas guru Tatjana Gvozdeva palīdzēs tev apgūt Instagram.   Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.      

Pages