Jaunumu arhīvs

Pirmdiena, 3.jūlijs, 2017
Ja esi vidusskolas skolotājs un vēlies uzsākt starptautisku eTwinning projektu par vēstures un kultūras tēmām, kā arī vēlies satikt skolotājos no visas Eiropas, lai dalītos idejām projektu īstenošanā, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai kontaktu veidošanas seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem “eTwinning projekti vēstures un kultūras vēstures priekšmetos”. Seminārs no šī gada 20.līdz 22.septembrim notiks Ļvovā, Ukrainā.   
Ceturdiena, 29.jūnijs, 2017
Aicinām vidusskolas vēstures, kultūras vēstures un svešvalodu skolotājus līdz 31.jūlijam pieteikties dalībai eTwinning seminārā “eTwinning projekti humanitārajos mācību priekšmetos”, kas no 3.līdz 6.oktobrim notiks Tbilisi, Gruzijā. Seminārā būs iespēja satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, apgūt projektu metodi un IKT rīkus, kā arī uzsākt eTwinning projektu! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos.  
Ceturdiena, 29.jūnijs, 2017
Ja tevi interesē vēsture un mākslas, tradīciju, tehnoloģiju izmantošana tās mācīšanā, kā arī vēlies uzsākt savu pirmo eTwinning projektu un satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning semināram, kas no šī gada 28.septembra līdz 1.oktobrim notiks Armēnijā, Erevānas apkārtnē!  
Otrdiena, 27.jūnijs, 2017
Ja strādā pirmskolā, vari sazināties angļu valodā, vēlies satikt skolotājus no 7 valstīm un uzsākt eTwinning projektu, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning semināram pirmskolām, kas no šī gada 14.līdz 17.septembrim notiks Siguldā!  
Pirmdiena, 26.jūnijs, 2017
Ja ikdienā strādā ar skolēniem no dažādām sociālajām grupām, minoritātēm vai skolēniem ar īpašām vajadzībām un / vai mācīšanās grūtībām, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai eTwinning seminārā par iekļaujošo izglītību! Iespējams, tieši tu oktobrī dosies uz semināru Bratislavā, Slovākijā.   
Pirmdiena, 26.jūnijs, 2017
Ja tevi interesē tehnoloģijas un vēlies piedalīties interesantās nodarbībās par programmēšanu, robotiku, problēmu risināšanu, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning konferencei “Mācīšanās iespējas digitālajā sabiedrībā”, kas no 28. līdz 30.septembrim notiks Atēnās, Grieķijā! Priekšroka eTwinning projektu īstenotājiem, bet pieteikties var visi eTwinning lietotāji.  
Otrdiena, 20.jūnijs, 2017
Kā fizikas, ķīmijas un bioloģijas stundas padarīt interesantas un kā aizraut skolēnus apgūt sarežģītās dabaszinātņu tēmas?  Lai risinātu šo problēmu un iedvesmotu skolotājus jauniem sadarbības projektiem, no 15.līdz 18.jūnijam Jūrmalā eTwinning organizēja starptautiskas mācībās, kurās Edītes Sarvas un Raivja Paula vadībā trīs dienas aktīvi strādāja 30 dabaszinātņu un ar tām saistīto priekšmetu skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Slovākijas, Vācijas, Kipras, Ukrainas un Polijas.   
Pirmdiena, 19.jūnijs, 2017
Ja esi īstenojis vismaz vienu eTwinning projektu un vēlies uzzināt, kā savu projekta pieredzi izmantot, plānojot Erasmus+ jaunatnes jomas projektus, kā ari vēlies gūt iedvesmu darbam ar jauniešiem, apgūt jaunas neformālās izglītības metodes, līdz 2.jūlijam piesakies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajās mācībās skolotājiem ''Solis tālāk: ar ''eTwinning'' pie ''Erasmus+:Jaunatne darbībā''!  
Trešdiena, 14.jūnijs, 2017
Skolēnu uzmanību klasē noturēt ir arvien grūtāk. Tā vietā, lai klausītos skolotāja stāstītajā, skolēni arvien biežāk stundās “iegrimst” savos viedtālruņu ekrānos. Lai savas mobilās ierīces skolēni izmantotu jēgpilni un arī fiziski izkustētos, palīgā nāk brīvdabas pedagoģijas metodes. Tās no 31.maija līdz 3.jūnijam Šibenikā, Horvātijā, eTwinning semināra ietvaros bija iespēja apgūt četriem skolotājiem no dažādām Latvijas skolām.  
Piektdiena, 26.maijs, 2017
2017./2018. mācību gadā eTwinning vēstnieku tīklā Latvijā darbosies 19 skolotāji, pārstāvot dažādus novadus un dažāda veida izglītības iestādes! eTwinning vēstnieks ir pieredzējis pedagogs, eTwinning projektu īstenotājs un padomdevējs, kas regulāri dalās savā pieredzē un vada nodarbības citiem eTwinneriem. Vēstnieku mērķis ir popularizēt eTwinning ideju un izplatīt eTwinning platformā īstenoto projektu labās prakses piemērus.   

Pages