5.-12.klašu dabas zinātņu skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Jūrmalā

Printer-friendly version
Ceturdiena, 27.aprīlis, 2017
eTwinning aicina 5.-12.klašu bioloģijas, fizikas, ķīmijas un dabaszinību skolotājus piedalīties starptautiskā seminārā Jūrmalā, lai kopā ar skolotājiem no dažādām Eiropas valstīm izmēģinātu jaunas metodes, piedalītos eksperimentos un kopīgi uzsāktu aizraujošus eTwinning projektus! Piesakies līdz 21.maijam!
 
Seminārs "eTwinning projekti dabas zinātņu priekšmetos" no 15.līdz 18.jūnijam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 21.maijs (plkst 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārs palīdzēs dabas zinātņu skolotājiem dažādot mācību metodes, kā arī sava mācību priekšmeta ietvaros, sadarbībā ar skolotājiem no dažādām Eiropas valstīm īstenot starptautiskus eTwinning projektus, tādējādi mācību stundas padarot interesantas un radošas. 
 
Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs starptautisku eTwinning projektu plānošanu soli pa solim – projekta sadarbības partneru atrašana, ideju apkopošana, mērķu formulēšana, projekta plānošana atbilstoši eTwinning projektu kritērijiem, IKT rīku izvēle projekta īstenošanai, eTwinning virtuālās projekta platformas TwinSpace efektīva izmantošana, projekta integrēšana mācību saturā, projekta reģistrēšana. 
 
 
Dalībnieki: skolotāji no Čehijas Republikas, Kipras, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas, Ukrainas un Vācijas
Tēma: "eTwinning projekti dabas zinātņu priekšmetos"
Laiks: 2017.gada 15.līdz 18.jūnijs
Norises vieta: Semarah hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 34 skolotāji (10 no Latvijas)
 
Nodarbību saturs seminārā tiek plānots, izmantojot aktīvās mācīšanās pieeju "mācies darot", līdz ar to nodarbību saturs tiks apgūts, veicot praktiskus uzdevumus atbilstoši sasniedzamajam rezultātam. Tas ļaus skolotājiem nostiprināt apgūtās prasmes un sekmīgāk nodot seminārā iegūtās zināšanas skolēniem un citiem kolēģiem skolā. Nodarbībās skolotājiem būs iespēja iepazīties ar citu skolotāju pieredzi, kā arī pārrunāt jautājumus, kas ir saistīti ar moderno tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā skolā. 
 
Semināru vadīs Raivis Pauls, programmas “Iespējamā misija” absolvents, Ādažu vidusskolas fizikas un dabaszinību skolotājs, kurš darbā ar skolēniem aktīvi izmanto metodes skolēnu kritiskās domāšanas attīstīšanai; Edīte Sarva, programmas “Iespējamā misija” absolvente, pieredzējusi eTwinning vēstniece.
 
Prasības pretendentiem:
  • 5.līdz 12.klašu dabas zinātņu (bioloģija, ķīmija, fizika, dabaszinības) skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Jūrmalā”) vai zvanot uz 67358067.