Aicina piedalīties vebinārā par Quizlet tiešsaistes rīka izmantošanu angļu valodas stundās

Printer-friendly version
Otrdiena, 18.aprīlis, 2017
Šī gada 26.aprīlī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros organizē vebināru “Quizlet tiešsaistes rīka izmantošana angļu valodas mācīšanā”, kuru vadīs Liepājas 8.viudsskolas skolotāja Dana Liepa. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa
 
Quizlet ir tiešsaistes mācīšanās rīks, pieejams gan lietošanai datorā, gan arī mobilajās ierīcēs, lai palīdzētu skolēniem apgūt dažādus mācību priekšmetus. Quizlet skolotājs var pievienot savus skolēnus, izmantojot pieejamos mācību līdzekļus (kartiņa, skaidrojums, vārds/frāze, skaidrojums vai foto) izveidot savu mācību komplektu, kā arī sekot līdzi skolēnu progresam uzdevumu/ spēļu/ kontroldarbu risināšanā. Pielietojams dažādos mācību priekšmetos, bet šoreiz vebināra dalībniekiem būs iespēja sīkāk iepazīties ar Quizlet izmantošanu angļu valodas mācīšanā.
 
Tēma: “Quizlet tiešsaistes rīka izmantošana angļu valodas mācīšanā”
Laiks: 2017.gada 26.aprīlis 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Liepājas 8.viudsskolas skolotāja Dana Liepa
 
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.
 
Tagi: