Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolu sadarbības projekts saņem Eiropas eTwinning speciālo balvu

Printer-friendly version
Otrdiena, 14.marts, 2017
Jau vairākus gadus Daugavpils Saskaņas pamatskola ir Eko skola un aktīvi piedalās starptautiskos projektos. Skolas īstenotais eTwinning starptautiskais sadarbības projekts “Green Missions” pagājušajā gadā ieguva Nacionālo eTwinning balvu, bet šogad konkursā “eTwinning Eiropas balvas 2017” ieguva Angļu valodas balvu. To šī gada oktobrī eTwinning Eiropas konferencē Maltā uzvarētājiem pasniegs Britu Padome.
 
Latvijas eTwinning komanda izsaka pateicību Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolotājiem, skolēniem un vecākiem par aktīvo darbu projektā. Īpašs paldies projekta iesniedzējai, Saskaņas pamatskolas skolotājai Natālijai Karpenko, kā arī viņas kolēģēm Aleksandrai Vagelei un Tatjanai Revinai. 
 
Pildot „zaļās misijas”, projektā “Green Missions” skolēni vecumā no 9 līdz 11 gadiem kopā ar vienaudžiem no Grieķijas, Polijas un Lielbritānijas mācījās šķirot atkritumus un pārstrādāt tos, meklēja informāciju par enerģijas veidiem, diskutēja par veselīgo dzīvesveidu, svinēja Zemes dienu, tādējādi kļūstot saprotošāki apkārtējās vides jautājumos. Projekts aktīvi iestājas par globālo domāšanu attiecībā uz dabu un apkārtējās vides aizsardzību ikdienas skolas dzīvē. Projekts ir izcils piemērs komunikācijai un sadarbībai starp partneriem. Vērtīgi, ka skolēni sadarbojas starptautiskās grupās, kur katrai grupai ir savs skolotājs mentors.