Dažādu priekšmetu skolotājus aicina pieteikties eTwinning mācībām par mobilajām lietotnēm

Printer-friendly version
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Mūsdienu klasē arvien biežāk ienāk viedierīces, tāpēc skolotājiem jābūt gataviem to izmantošanai. Mācībās augustā eTwinning vēstnieces Ilze Šmate un Iveta Milta dažādu priekšmetu skolotājus ievedīs mobilajā pasaulē, iepazīstinās ar dažādām lietotnēm un mācīs, kā tās izmantot mācību procesā un eTwinning projektos. Ja vēlies to visu apgūt, piesakies mācībām līdz 11.jūnijam!  
 
Mācības no šī gada 8.līdz 10.augustam notiks Jūrmalā. Seminārs ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 11.jūnijs (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu.
 
Semināra mērķis ir praktiskās nodarbībās apgūt dažādu mobilo ierīču un to lietotņu izmantošanas iespējas un metodes, kā mobilās ierīces un atšķirīgās lietotnes izmantot dažādos mācību priekšmetos un eTwinning projektos. Seminārā skolotāji gūs praktisku pieredzi kā kvalitatīvi izmantot viedtehnoloģijas mācību procesā un projektu vadībā. Seminārā skolotāji soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Semināru vadīs Dundagas vidusskolas informātikas skolotāja Iveta Milta un Pāles pamatskolas direktore Ilze Šmate.
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: "Mobilās lietotnes eTwinning projektos"
Laiks: 2017.gada 08. augusts – 10.augusts
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 3 līdz 19 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Uz mācībām līdzi jāņem sava mobilā ierīce (viedtālrunis vai planšetdators, android)
eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus.. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs par mobilajām lietotnēm”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikuma termiņa beigām, dalībniekiem personīgi nosūtot ziņu e-pastā.