Edurio aptaujas skolēnu novērtēšanai eTwinning projektos

Printer-friendly version
Piektdiena, 12.maijs, 2017
No šī gada 1. marta skolotāji, kuri īsteno eTwinning projektus, var iegūt atgriezenisko saiti no skolēniem, izmantojot jau gatavu aptauju Edurio portālā. Aptaujā ietilpst 11 jautājumi, kas ir īpaši izstrādāti un formulēti, lai atbilstu eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem, būtu īsi un viegli uztverami dažāda vecuma skolēniem.  
 
Aptaujā tiek analizēta skolēnu iesaiste, projekta sasaiste ar mācību darbu, sadarbība un IKT prasmes. Tās galvenais mērķis – izvērtēt skolēnu guvumu no piedalīšanās eTwinning projektā, kā arī būt ērtam rīkam un palīgam skolotāju darbā ar projektiem. Pēc aptaujas izpildes, skolotājs var ērti pārskatīt rezultātus un izdarīt secinājumus par skolēnu līdzdalību projektā. Tā kā aptauja ir izveidota pēc eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem, tā ir lielisks rīks, lai analizētu un uzlabotu darbu ar projektu metodi.
 
 
Lai sāktu izmantot aptauju, skolotājiem jāizveido Edurio konts vai jāpieslēdzas jau eksistējošā Edurio kontā, jāuzraksta īsa ziņa Edurio atbalsta lodziņā, un darba dienas laikā skolotājiem jau būs pieejama eTwinning aptauja. Ieskaties pamācībā (PDF)!