eTwinning projekti Latvija – Ukraina

Printer-friendly version
Trešdiena, 10.maijs, 2017
Šī gada martā un aprīlī eTwinning Latvijas nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar Ukrainas eTwinning organizēja vebināru ciklu, kurā Latvijas un Ukrainas 5.līdz 12.klašu skolotājiem bija iespēja atrast projekta sadarbības partnerus un uzsākt savus pirmos eTwinning projektus. Skolotāji mācījās izmantot eTwinning live un TwinSpace vidi, kā arī konferenču rīku Adobe Connect. Piedalījās 20 Latvijas skolu pārstāvji, kas varēja komunicēt krievu valodā.
 
Vebināru cikla mērķis bija veicināt skolotāju savstarpējo sadarbību, sagatavojot, plānojot un uzsākot savu pirmo eTwinning projektu. Cikla pirmajā vebinārā skolotāji iepazina eTwinning publisko portālu un eTwinning Live rīkus, uzsāka strādāt projekta grupās, kā arī izprata līdzīgo un atšķirīgo eTwinning un eTwinning Plus. Otrajā vebinārā projektu grupas uzsāka plānot projektus. Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolotāja Natālija Karpenko dalījās pieredzē par darbu eTwinning projektā “Green Missions”. Projekts guvis atzinību gan Latvijas mērogā (labākais 2016.gada projekts), gan Eiropā (Angļu valodas balva, balvas sponsors Britu Padome). 
 
Izmantojot eTwining live Partneru forumu, vebināru dalībnieki apsprieda piedāvātās projektu idejas (pieeja eTwinning lietotājiem autorizējoties): 
Aicinām Latvijas skolotājus pievienoties idejām un īstenot kvalitatīvus sadarbības projektus eTwinning vidē!