eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties starptautiskam semināram Čehijā par skolu partnerībām

Printer-friendly version
Trešdiena, 10.maijs, 2017
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā pirmsskolas un sākumskolas skolotājiem "eTwinning izmantošana Erasmus+ KA2 stratēģisko starpskolu partnerībās". Seminārs no 30.augusta līdz 2.septembrim notiks Čehijā, Prāgas apkārtnē. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 28.maijs, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Semināru organizē Čehijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar Čehijas Erasmus+ nacionālo aģentūru. Seminārā skolotāji uzzinās, kas Erasmus+ stratēģiskās starpskolu partnerības, kā tās veidot un kā šajā sadarbībā izmantot eTwinning sadarbības portālu. Skolotāji soli pa solim plānos projektus – apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs eTwinning projektus. Skolotājiem būs iespēja apgūt eTwinning Live platformas rīkus, kā arī projekta virtuālo TwinSpace vidi.
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus/ ar pieredzi eTwinning
Tēma: "eTwinning izmantošana Erasmus+ KA2 stratēģisko starpskolu partnerībās"
Laiks: 2017.gada 30.augusts – 2.septembris
Vieta: Štiřín (Prāgas apkārtne), Čehija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Pirmsskolas vai sākumskolas skolotājs, kas māca bērnus/ skolēnus vecumā no 3 līdz 11 gadiem
  • Pēdējo 2 gadu laikā īstenojis/ piedalījies vismaz vienā eTwinning projektā
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Štiřín– Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 28.maija plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning/ Erasmus+ seminārs Čehijā”) vai zvanot uz 67358067.