Literatūras skolotājus aicina pieteikties eTwinning mācībām sadarbībā ar Ziedoņa muzeju

Printer-friendly version
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Daudziem šķiet, ka literatūra ir garlaicīgs priekšmets. Oskars Kaulēns eTwinning mācībās augustā parādīs, kā dažādas mācību metodes padarīs Tavas literatūras stundas interesantas! Tāpat mācību ietvaros būs iespēja gūt iedvesmu radošās nodarbībās Ziedoņa Muzejā. Ja esi 5.-12.klašu literatūras skolotājs, piesakies mācībām līdz 11.jūnijam!  
 
Mācības no šī gada 16.līdz 18.augustam notiks Siguldā. Nodarbības ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 11.jūnijs (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu
 
Mācību nodarbību laikā skolotājiem būs iespēja apgūt dažādas mācību metodes (daudzveidīgus lasīšanas uzdevumus, radošo darbu veidošanu pēc kritērijiem, debates kā mācību metodi u.c.), ko var izmantot mācību stundās dažādu prasmju attīstīšanai skolēniem. Tāpat skolotāji apgūs mācību projektu plānošanas un īstenošanas soļus, kā arī paši plānos un reģistrēs sava mācību projekta ideju, izmantojot tiešsaistes sadarbības projektu platformas eTwinning piedāvātās iespējas. Savukārt Imanta Ziedoņa muzeja apmeklējuma laikā skolotājiem būs iespēja piedalīties jaunrades nodarbībās un muzeja speciālistu vadībā apgūt praktiskas metodes radošās domāšanas attīstīšanai skolēniem mācību stundās.
 
Mācību nodarbību laikā apgūtās metodes skolotājiem būs iespēja praktiski izmēģināt un plānot šo metožu izmantošanu mācību darbā ar saviem skolēniem. Tāpat skolotājiem tiks nodrošināta iespēja dalīties savā profesionālajā pieredzē par dažādu metožu izmantošanu mērķtiecīgai kritiskās un radošās domāšanas, informācijas analīzes un izvērtēšanas, kā arī publiskās runas un viedokļa pamatošanas prasmju attīstīšanai skolēniem mācību stundās.
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: "Literatūras eTwinning projekti sadarbībā ar Ziedoņa Muzeju"
Laiks: 2017. gada 16. augusts – 18. augusts
Vieta: SPA Hotel Ezeri, Siguldas pagasts, “Ezeri”, LV - 2150
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
 
Mācības vadīs Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktora vietnieks metodiskajā darbā, politikas un tiesību skolotājs, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents Oskars Kaulēns.
 
Prasības pretendentiem:
  • 5.līdz 12.klašu literatūras skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
 
eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības Ziedoņa Muzejā”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikuma termiņa beigām, dalībniekiem personīgi nosūtot ziņu e-pastā.