Notiks eTwinning apmācības skolotājiem par programmēšanu

Printer-friendly version
Ceturdiena, 9.februāris, 2017
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācību seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem "Programmēšanas elementi sākumskolā un eTwinning projektos". Seminārs no 24. līdz 25.februārim notiks Jūrmalā.
 
Apmācības vadīs Learn IT izglītības iniciatīvas dibinātāja Linda Sinka un Dundagas vidusskolas skolotāja, eTwinning vēstniece Iveta Milta.
 
Apmācībām saņēmām vairāk nekā 100 pieteikumus, tāpēc pieteikšanās ir slēgta!
 
Apmācības vadīs Learn IT izglītības iniciatīvas dibinātāja Linda Sinka un Dundagas vidusskolas skolotāja, eTwinning vēstniece Iveta Milta.
 
Semināra mērķis ir praktiskās nodarbībās apgūt programmēšanas pamatus un metodes, kā programmēšanas elementus izmantot dažādos mācību priekšmetos un eTwinning projektos. Seminārā skolotāji soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. 
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar interesi par programmēšanu un vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: "Programmēšanas elementi sākumskolā un eTwinning projektos"
Laiks: 2017.gada 24.līdz 25.februāris
bJūrmala, SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 30 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu sākumskolas vai pamatskolas skolotājs (2.-6.klase)
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir interese īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
Jautājumus par kursu var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning programmēšanas apmācības”) vai zvanot uz 67358067.