Scientix aicina piedalīties bezmaksas vebinārā par spēļu elementu izmantošanu matemātikas stundās

Printer-friendly version
Ceturdiena, 16.februāris, 2017
European Schoolnet sadarbībā ar Scientix aicina skolotājus 24.februārī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par spēļu elementu izmantošanu matemātikas mācīšanā.
 
Vebināra dalībnieki varēs uzzināt par spēļošanas (gamification) metodēm, kas palīdzēs matemātikas stundas padarīt interesantas un aizraujošas. Lai piedalītos vebinārā, jāaizpilda pieteikšanās anketa tiešsaistē. Vebināra vietu skaits ir ierobežots. 
 
Vebināra vadītāji dalībniekus sīkāk iepazīstinās ar The Math Mystery Box spēļošanas rīku, kurā matemātikas mācīšanai izmanto problēmu risināšanas metodi un motivējošas aktivitātes.
 
Tēma: “Spēļošanas elementi matemātikas mācīšanai”
Laiks: 2017.gada 24.februāris 18:00 – 19:00 (Pēc Latvijas laika)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: angļu
Vebināru vada: David Ballesteros  un Nerea Casas
 
Scientix ir  Eiropas Savienības 7. ietvarprogrammas „Zinātne sabiedrībā” (Science in Society, SiS) finansēts projekts.  Tā ir  kopiena dabaszinātņu izglītībai Eiropā (The community for science education in Europe), kuras mērķis ir Eiropas Savienības ietvaros dalīties un izplatīt labās prakses piemērus dabaszinātņu izglītībā. Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs ir projekta nacionālais kontaktpunkts Eiropā. 
 
Informācijas avots: European Schoolnet tīmekļa vietne