Seminārs pirmskolas skolotājiem par sadarbības projektu organizēšanu

Printer-friendly version
Pirmdiena, 15.maijs, 2017
Pirmskolas skolotāj! Ja vēlies uzzināt kas ir projektu metode, kas ir eTwinning projekts un kā tādu īstenot savā bērnudārzā, līdz šī gada 11,jūnijam piesakies apmācību semināram. Nodarbības no 2017. gada 31.jūlija līdz 2.augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 11.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Seminārs ir bezmaksas. 
 
Apmācību semināra mērķis ir veicināt pirmskolas skolotāju izpratni par projektu metodes izmantošanu mācību darbā. Seminārā skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi starptautisku projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām, kā arī mācīsies plānot un organizēt savus eTwinning projektus. Skolotāji seminārā praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai. Apmācību semināru vadīs eTwinning vēstnieces Liene Millere (Majoru vidusskola) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: „eTwinning projektu organizēšana pirmskolā”
Laiks: 2017.gada 31. jūlijs – 02.augusts
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
 
Prasības pretendentiem:
  • Pirmskolas pedagogs
  • Reģistrējies www.etwinning.net 
  • Interese īstenot eTwinning projektus 
eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs pirmskolām”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību par dalību. 
 
 
 
Tagi: