Skolotājus aicina pieteikties eTwinning konferencei Grieķijā par mācīšanos digitālajā sabiedrībā

Printer-friendly version
Pirmdiena, 26.jūnijs, 2017
Ja tevi interesē tehnoloģijas un vēlies piedalīties interesantās nodarbībās par programmēšanu, robotiku, problēmu risināšanu, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning konferencei “Mācīšanās iespējas digitālajā sabiedrībā”, kas no 28. līdz 30.septembrim notiks Atēnās, Grieķijā! Priekšroka eTwinning projektu īstenotājiem, bet pieteikties var visi eTwinning lietotāji.
 
Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Konferenci organizē Grieķijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Darba valoda – angļu. 
 
Konferences mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar dažādiem datordomāšanas (computational thinking) aspektiem. Datordomāšana ir problēmu risināšanas process jeb spēja formulēt problēmu un rast risinājumu līdzīgi kā to dara dators. Datordomāšana ir ļoti svarīga, radot jaunas tehnoloģijas un lietotnes, bet tās problēmu risināšanas pieeju var izmantot arī citās jomās. Skolēni, kas apgūst šīs prasmes, labāk izprot saistību starp dažādiem mācību priekšmetiem, kā saistību starp skolā apgūto un reālo dzīvi.
 
Konferencē skolotāji varēs apmeklēt dažādas nodarbības, kas saistītas ar datordomāšanas attīstīšanu – programmēšana, robotika, problēmu risināšanas pieeja mācoties utt. Tāpat konferences dalībniekiem būs iespēja satikt dažādu priekšmetu skolotājus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu eTwinning projektu par sev interesējošu tēmu.
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus 
Konferencē piedalās: vairāk nekā 100 skolotāju no dažādām Eiropas valstīm
Tēma: “Mācīšanās iespējas digitālajā sabiedrībā”
Laiks: 2017.gada 28.līdz 30.septembris
Vieta: Atēnas, Grieķija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu pamatskolas, vidusskolas vai profesionālās izglītības iestādes skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 7 līdz 19 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Priekšroka skolotājiem, kas jau īstenojoši vismaz 1 eTwinning projektu
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc konferences gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Atēnas – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas konfeences programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz konferences dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos konferencei, līdz šī gada 31.jūlija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par konferenci var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning konference Grieķijā”) vai zvanot uz 67358067.