Skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Armēnijā

Printer-friendly version
Ceturdiena, 29.jūnijs, 2017
Ja tevi interesē vēsture un mākslas, tradīciju, tehnoloģiju izmantošana tās mācīšanā, kā arī vēlies uzsākt savu pirmo eTwinning projektu un satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, līdz 31.jūlijam piesakies eTwinning semināram, kas no šī gada 28.septembra līdz 1.oktobrim notiks Armēnijā, Erevānas apkārtnē!
 
Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Armēnijas eTwinning Partneru atbalsta aģentūra. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārā skolotāji mācīsies, kā savos mācību priekšmetos integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.  
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus par vēsturi un ar to saistītajiem priekšmetiem
Seminārā piedalās: skolotāji no dažādām Eiropas valstīm 
Tēma: “Tehnoloģiju, tradīciju un mākslas izmantošana vēstures mācīšanā”
Laiks: 2017.gada 28.septembra līdz 1.oktobrim
Vieta: Erevānas apkārtne, Armēnija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 10 līdz 16 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Erevāna – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 31.jūlija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Armēnijā”) vai zvanot uz 67358067.