Skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Slovākijā par iekļaujošo izglītību

Printer-friendly version
Pirmdiena, 26.jūnijs, 2017
Ja ikdienā strādā ar skolēniem no dažādām sociālajām grupām, minoritātēm vai skolēniem ar īpašām vajadzībām un / vai mācīšanās grūtībām, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai eTwinning seminārā par iekļaujošo izglītību! Iespējams, tieši tu oktobrī dosies uz semināru Bratislavā, Slovākijā. 
 
Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Slovākijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Semināra dalībnieki radošās darbnīcās pētīs dažādas iekļaujošās izglītības tēmas – skolēni ar īpašām vajadzībām, minoritāšu (Romu) iekļaušana, iekļaušanas psiholoģiskie aspekti, sociālā un emocionālā mācīšanās, “apdāvināto” skolēnu iekļaušana utt. Tāpat semināra dalībniekiem būs iespēja satikt dažādu priekšmetu skolotājus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu eTwinning projektu par sev interesējošu tēmu.
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus 
Seminārā piedalās: vairāk nekā 100 skolotāju no dažādām Eiropas valstīm
Tēma: “Iekļaujošā izglītība”
Laiks: 2017.gada 5.līdz 7.oktobris
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 4 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu pamatskolas skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 5 līdz 16 gadiem, māca skolēnus ar mācīšanās grūtībām, īpašām vajadzībām vai skolēnus no dažādām sociālajām grupām
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Priekšroka skolotājiem, kas jau īstenojoši vismaz 1 eTwinning projektu
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Bratislava – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 31.jūlija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Slovākijā”) vai zvanot uz 67358067.