Vidusskolas skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Gruzijā

Printer-friendly version
Ceturdiena, 29.jūnijs, 2017
Aicinām vidusskolas vēstures, kultūras vēstures un svešvalodu skolotājus līdz 31.jūlijam pieteikties dalībai eTwinning seminārā “eTwinning projekti humanitārajos mācību priekšmetos”, kas no 3.līdz 6.oktobrim notiks Tbilisi, Gruzijā. Seminārā būs iespēja satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, apgūt projektu metodi un IKT rīkus, kā arī uzsākt eTwinning projektu! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos.
 
Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlija (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Gruzijas eTwinning Partneru atbalsta aģentūra. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārā skolotāji mācīsies, kā savos mācību priekšmetos integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.  
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no dažādām Eiropas valstīm 
Tēma: “eTwinning projekti humanitārajos mācību priekšmetos”
Laiks: 2017.gada 3.līdz 6.oktobris
Vieta: Tbilisi, Gruzija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Vidusskolas vēstures, kultūras vēstures, svešvalodu skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Tbilisi – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 31.jūlija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Gruzijā”) vai zvanot uz 67358067.