Vidusskolas skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Ukrainā

Printer-friendly version
Pirmdiena, 3.jūlijs, 2017
Ja esi vidusskolas skolotājs un vēlies uzsākt starptautisku eTwinning projektu par vēstures un kultūras tēmām, kā arī vēlies satikt skolotājos no visas Eiropas, lai dalītos idejām projektu īstenošanā, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai kontaktu veidošanas seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem “eTwinning projekti vēstures un kultūras vēstures priekšmetos”. Seminārs no šī gada 20.līdz 22.septembrim notiks Ļvovā, Ukrainā. 
 
Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Ukrainas eTwinning Partneru atbalsta aģentūra. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārā skolotāji mācīsies, kā savos mācību priekšmetos integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.  
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus par vēsturi un ar to saistītajiem priekšmetiem
Seminārā piedalās: skolotāji no dažādām Eiropas valstīm 
Tēma: “eTwinning projekti vēstures un kultūras vēstures priekšmetos”
Laiks: 2017.gada 20.lidz 22.septembris
Vieta: Ļvova, Ukraina
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 4 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu vidusskolas skolotājs, priekšroka vēstures un kultūras vēstures skolotājiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Ļvova – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 31.jūlija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Ukrainā”) vai zvanot uz 67358067.