Vizuālās mākslas skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Polijā

Printer-friendly version
Otrdiena, 18.aprīlis, 2017
Ja esi 5.-12.klašu vizuālās mākslas skolotājs, vēlies padarīt savas stundas radošākas un vēlies uzsākt eTwinning projektu, līdz 21.maijam piesakies eTwinning semināram, kas jūlijā notiks Polijā! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos.
 
Seminārs “eTwinning projekti mākslas priekšmetos” no 6.līdz 9.jūlijam notiks Polijā, Varšavas apkaimē. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 21.maijs (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārs skolotājiem palīdzēs apgūt jaunas metodes vizuālās mākslas mācīšanā, kā arī veicinās eTwinning projektu integrēšanu mācību procesā. Seminārā skolotāji soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus, kuri saistīti ar mākslām un kultūru. 
 
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Čehijas Republikas, Latvijas, Lietuvas, Kipras, Moldovas, Polijas, Slovēnijas, Tunisijas, Ukrainas un Ungārijas 
Tēma: “eTwinning projekti mākslas priekšmetos”
Laiks: 2017.gada 6.līdz 9.jūlijs
Vieta: Kazimierz Dolny, Polija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji
 
Prasības pretendentiem:
  • 5.-12.klašu vizuālās mākslas skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Kazimierz Dolny – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 21.maija plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Polijā”) vai zvanot uz 67358067.