eTwinning seminārs "Brīvdabas pedagoģijas metodes mācību procesā un eTwinning projektos" Horvātijā

Trešdiena, 31.maijs lidz Sestdiena, 3.jūnijsPrinter-friendly version
Vieta: 
Šibenika, Horvātija
Mērķauditorija: 
Dažādu priekšmetu pamatskolas un vidusskolas skolotāji
Statuss: 
pieteikšanās noslēgusies
Apraksts: 
Vēlies iemācīties, kā mācību stundas organizēt brīvā dabā? Līdz 19.martam piesakies eTwinning semināram "Brīvdabas pedagoģijas metodes mācību procesā un eTwinning projektos", un, iespējams, tieši tu kopā ar trim citiem skolotājiem no Latvijas maija beigās dodies uz Horvātiju, lai uzsāktu sadarbības projektu. Īpaši meklējam sporta un ģeogrāfijas skolotājus. 
 
Seminārs no 31.maija līdz 3.jūnijam notiks Šibenikā, Horvātijā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Horvātijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Semināra mērķis ir apgūt brīvdabas pedagoģijas metodes un izmēģināt dažādus rīkus, lai organizētu veiksmīgus eTwinning skolu sadarbības projektus.  
 
Seminārā skolotāji soli pa solim plānos projektus – apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Skolotājiem būs iespēja apgūt eTwinning Live platformas rīkus, kā arī projekta virtuālo TwinSpace vidi.