Izvēlne

Projekti

eTwinning projekts padarīs Tavas mācību stundas interesantākas, radošākas, kā arī mudinās Tavus skolēnus izmantot jēgpilni izmantot tehnoloģijas un iedrošinās mācīties svešvalodas.

arrow down

eTwinning projekts ir mērķtiecīgi plānotas aktivitātes mācību procesa ietvaros, kuras tiek īstenoties tiešsaistē sadarbojoties skolēniem un skolotājiem no dažādām valstīm (starptautiskais projekts) vai vienas valsts ietvaros (nacionālais projekts). Projekta tēmu, norises laiku un sadarbības veidus izvēlas paši skolotāji.

Projekta soļi

PARTNERI
PLĀNOŠANA
IZPILDE
IZVĒRTĒŠANA

Atrodi projekta sadarbības partneri!

eTwinning Live atrodi skolotāju, ar ko vēlies kopā uzsākt nacionālu vai starptautisku sadarbības projektu! Kā to izdarīt? Sadaļā “Personas” atbilstoši mācību priekšmetam, valstij, projekta tēmai un/ vai interesēm atrodi skolotāju un uzrunā! Izmanto “partneru forumu”, lai publicētu savu projekta ideju vai atsaucies uz citu skolotāju publicētajām projekta idejām!

Iespējams, ka Tev jau ir saglabājušies kontakti no citiem projektiem (Nordplus, Erasmus+, Comenius), izmanto tos, lai sadarbotos ar uzticamiem partneriem!

Projektu piemēri

Kvalitātes sertifikāts
Kvalitātes sertifikāts
Projekta kritēriji
Projekta kritēriji
eTwinning balva
eTwinning balva
Eduro anketa
Eduro anketa