Runā etwinneri

Trešdiena, 11.janvāris, 2017
Kamēr tiek spriests, kā attīstīt skolēnu kompetences mācību procesā, darbs pie skolēnu kompetenču attīstīšanas Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolā notiek eTwinning projektos. Šoruden Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas 9.klases skolēni kopā ar Preiļu 1.pamatskolas 9.klašu skolēniem attīsta savas mācīšanās kompetences eTwinning projektā “Maģiskais 7”. Projekts veido starppriekšmetu saikni ķīmijā, fizikā, mūzikā, literatūrā un vizuālajā mākslā.
 
Pirmdiena, 31.oktobris, 2016
No 2016.gada 29.septembra līdz 1.oktobrim Rodas salā, Grieķijā, norisinājās starptautiskais eTwinning vēstnieku seminārs, kurā piedalījās 144 dalībnieki no 34 valstīm.
 
Piektdiena, 12.augusts, 2016
„Neinteresanti!”, „Kam tas vajadzīgs?”, „Centralizēto eksāmenu rezultāti ir zemi!”. Šīs un līdzīgas frāzes dažkārt dzirdam no skolēniem, vecākiem, izglītības darbiniekiem attiecībā uz matemātikas priekšmetu skolā. Lai mācību saturu padarītu interaktīvu un interesantu, lai motivētu skolēnus apgūt matemātiku un zinātnes, kā arī lai izglītotu skolotājus par tehnoloģiju sniegtajām iespējām, Jelgavas 4.vidusskola realizēja Erasmus+ un eTwinning projektu „e(maths+science)”.
 
Trešdiena, 22.jūnijs, 2016
2016.gadā  no 1. līdz 3.aprīlim Puatjē (Chasseneuil-du-Poitou), Francijā, norisinājās starptautiskais eTwinning seminārs „Digitālā pilsonība un mediju izglītība”. Latviju pārstavēja angļu valodas skolotāja Jeļena Korņejeva no Privātās vidusskolas „Klasika” un  Ainārs Beitiks no Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas.
 
Piektdiena, 13.maijs, 2016
Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa” jau 2 gadus piedalās Erasmus+ KA2 un eTwinning projektā “Early Learn to Learn Environment”, kas šī gada 15.maijā Stambulā, Turcijā, noslēgsies ar konferenci.
 
Trešdiena, 16.marts, 2016
No 2016. gada 8. līdz 10. martam Flensburgā, Vācijā norisinājās eTwinning kontaktu veidošanas seminārs profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem, uz kuru devās arī Profesionālās izglītības kompetences centra "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" Reklāmas Dizaina izglītības programmas pedagoģe Inese Vēriņa-Lubiņa kopā ar pedagoģi no Liepājas valsts tehnikuma Natāliju Naumočkinu.
 
Pirmdiena, 30.novembris, 2015
No 20. līdz 22. novembrim Ohridā, Maķedonijā, norisinājās pirmais eTwinning seminārs šajā valstī ar nosaukumu “eTwinning IKT ideju integrācija mācību procesā”. Uz to tika aicināti vairāk nekā 70 skolotāji no visām ES valstīm, lai popularizētu eTwinning skolu tīklu, veicinātu skolotāju izpratni par 21. gs. mācīšanās un mācīšanas iezīmēm un apstiprinātu atziņu, ka projektu metode mācību procesā ir pati veiksmīgākā un draudzīgākā skolēniem. 
 
Trešdiena, 13.maijs, 2015
Šogad, eTwinning 10 gadu jubilejā, eTwinning Eiropas Balvas konkursā, 12-15 gadu vecuma grupā galveno balvu iegūst BJC „Rīgas Skolēnu pils” multiplikācijas pulciņa sadarbībā ar Escola b/s Domingo capela Espinho (Portugāle) un Vestsiden skole Porsgrunn (Norvēģija) veidotais projekts „SOUNTRACKERS”!
 
Ceturdiena, 7.maijs, 2015
23. – 26. aprīlī  „Hotel Sigulda” notika starptautisks eTwinning skolotāju seminārs “Metodes un eTwinning sadarbības projektu izmantošanu pirmsskolā”, kurā piedalījās skolotāji no 10 Eiropas valstīm - Čehijas, Igaunijas, Norvēģijas, Portugāles, Francijas, Kipras, Grieķijas, Ungārijas, Horvātijas un Latvijas.
 
Trešdiena, 21.janvāris, 2015
Etwinning seminārā Tallinā par spēļu programmēšanu ar jaunāko klašu skolēniem interesantas un atziņām bagātas bija vairākas lekcijas, jo īpaši lekcijas par lietu Internetu (Internet of Things) un gudrās (smart) Tallinas projektu, profesijām nākotnē un Igaunijas programmēšanas projektu skolām ProgeTiiger.
 

Pages