eTwinning Live

Printer-friendly version

eTwinning Live tiešsaistes kursi un tiešsaistes semināri

eTwinning Live lietotājiem piedāvā dažāda veida profesionālās pilnveides iespējas. Populārākās no tām ir tiešsaistes kursi (LE-Learning Events) un tiešsaistes semināri (OS-Online Seminars).
 
eTwinning Live tiešsaistes kurss ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika ieguldījumu. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī. Darba valoda - angļu.
 
eTwinning Live tiešsaistes seminārs ir īss, informatīvs seminārs tiešsaistē (1-1.5h) par konkrētu tēmu, piedaloties konkrētam jomas ekspertam. Darba valoda - angļu.
 
Pieteikšanās semināriem un kursiem – autorizējoties eTwinning Live portālā, (tālākizglītības) profesionālās pilnveides sadaļā. Pēc veiksmīgas semināra vai kursa beigšanas, eTwinning Centrālais atbalsta dienests dalībniekiem izsniedz apliecinājumu par dalību.