Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par to, kā mācīties ar un par kino

19/11/2020  |  Pieteikšanās mācībām

25.novembrī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā uzzināsi, kā mācību stundām izmantot filmu platformu European Film Factory (Eiropas filmu ražotne).

Tiešsaistes semināra saturs

Jaunizveidotā platforma European Film Factory piedāvā novatorisku risinājumu filmu izglītībai, nodrošinot skolotājiem un skolēniem vecumā no 11 līdz 18 gadiem brīvu pieeju 10 Eiropas filmu katalogam. Pievienojieties tiešsaistes semināram, lai uzzinātu, kā ērti izmantot šo platformu un īstenot izglītojošas aktivitātes par šo tēmu.

Tēma: “Bringing film literacy in your classroom with the European Film Factory platform”
Norises laiks: 2020.gada 25.novembris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Louise Andrieu, Dimitra Drakaki (EUN), Lucie Guerin, Adeline Chauveau (Institut français)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pexels.com by Gioele Fazzeri (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt