Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

120 skolotāju no visas Eiropas Rīgā apgūs, kā mācību stundās izmantot 3D un realitāti mainošās tehnoloģijas

25/06/2018  |  Notikumi

No šī gada 26.līdz 28.jūnijam eTwinning skolu sadarbības tīkla organizēts seminārs Rīgā pulcēs 120 pedagogus no 24 Eiropas valstīm, lai zinošu profesionāļu vadībā apgūtu tehnoloģijas un metodes, kas palīdzētu radoši mācīt vēsturi un ar to saistītos mācību priekšmetus. Trīs dienu garumā skolotājiem būs iespēja apgūt 3D tehnoloģijas, virtuālās realitātes rīkus, veidot komiksus un ar mobilo lietotņu palīdzību izpētīt pilsētvidi, lai iegūtās prasmes pēc tam varētu likt lietā savās mācību stundās.

Semināra nodarbības vadīs pieredzējuši eTwinning vēstnieki, programmas Iespējamā Misija absolventi, kas ikdienas darbā izmanto projektu metodi un dažādas tehnoloģijas. Virtuālās realitātes nodarbības organizētas sadarbībā ar jaunuzņēmumu “Vividly”, kas ir virtuālās realitātes risinājumu ieviesējs arhitektūrā. Eiropas kultūras mantojuma gada ietvaros Nacionālā kultūras mantojuma centra pārstāve Alma Kaurāte stāstīs par 21.gadsimta kultūras mantojumu nozīmi. Atzīmējot Latvijas simtgadi, grāmatžurnāla “Benji Knewman” redaktore Agnese Kleina semināra dalībniekus aicinās iesaistīties diskusijā par mūsdienīgu skatījumu uz vēsturiskām vērtībām. Tāpat mācībās būs iekļauti dažādi elementi, lai veidotu izpratni par mācību metodēm un palīdzētu iepazīt modernās Latvijas kultūru.

Mūsdienīgas mācības pedagogiem Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē ne pirmoreiz. Jau iepriekš Eiropas skolu tīkla eTwinning ietvaros gan Latvijas, gan Eiropas skolotājiem bijusi iespēja apgūt 3D modelēšanu, vizuālo programmēšanu un Minecraft integrēšanu mācību procesā. Šoreiz apvienotas dažādas tehnoloģijas un mācību metodes, lai skolotāji ar to palīdzību varētu būvēt savas mācību stundas, kā arī, iesaistot savus skolēnus, pēc semināra varētu uzsākt starptautiskus skolu sadarbības projektus. Projektu un mācību stundu idejas mācību noslēdzošajā dienā skolotāji prezentēs pašu veidotā izstādē.

Seminārā piedalīsies arī Latvijas un Francijas skolotāji, kuru īstenotais sadarbības projekts “ICT World 2017” par 3D modelēšanu un programmēšanu teju 700 projektu konkurencē ieguva 1.vietu prestižajā eTwinning Eiropas Balvas konkursā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi