Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Starptautiskas eTwinning mācības Siguldā par vizuālo elementu izmantošanu mācību stundās

14/08/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šī gada septembrī eTwinning Siguldā organizē mācības, kurā 5.līdz 12.klašu skolotāji no 8 Eiropas valstīm apgūs veidus, kā vizuālos elementus (karikatūras, komiksus) un fotogrāfijas izmantot savās mācību stundās, kā arī kopīgu veidos eTwinning sadarbības projektus. Ja vari sazināties angļu valodā un vēlies uzsākt eTwinning projektu, līdz 1.septembrim piesakies! Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet jābūt vēlmei darboties un uzsākt eTwinning projektu.

Pasākums no 25. Līdz 28.septembrim notiks Siguldā. Pieteikšanās termiņš – 2019. gada 1.septembra plkst. 24:00, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināra darba valoda – angļu.

Mācību saturs

Mācības palīdzēs skolotājiem ar pašu veidotu karikatūru, komiksu un fotogrāfiju palīdzību vizualizēt dažādas tēmas un padarīt savu mācību stundu aizraujošu, kā arī sadarbībā ar skolotājiem no dažādām Eiropas valstīm īstenot eTwinning skolu sadarbības projektus, tādējādi veidojot starppriekšmetu saikni.

Praktiskās nodarbībās skolotāji soli pa solim apgūs starptautisku eTwinning projektu plānošanu – projekta sadarbības partneru atrašana, ideju apkopošana, mērķu formulēšana, projekta plānošana atbilstoši eTwinning projektu kritērijiem, IKT rīku izvēle projekta īstenošanai, eTwinning virtuālās projekta platformas TwinSpace efektīva izmantošana, projekta integrēšana mācību saturā, projekta reģistrēšana.

Darba kārtība (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji no Apvienotās Karalistes, Čehijas Republikas, Īrijas, Latvijas, Polijas, Portugāles, Slovākijas un Vācijas
Tēma: “Vizuālo elementu un fotogrāfiju izmantošana mācību stundās un eTwinning projektos”
Laiks: 2019.gada 25.līdz 28.septembris
Norises vieta: Viesnīca “Sigulda”, Sigulda, Pils iela 6
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 42 skolotājs (10 no Latvijas)

Metodes un vadītāji

Nodarbību saturs seminārā tiek plānots, izmantojot aktīvās mācīšanās pieeju “mācies darot”, līdz ar to nodarbību saturs tiks apgūts, veicot praktiskus uzdevumus atbilstoši sasniedzamajam rezultātam. Tas ļaus skolotājiem nostiprināt apgūtās prasmes un sekmīgāk nodot seminārā iegūtās zināšanas skolēniem un citiem kolēģiem skolā.

Mācības vadīs Bruno Bahs, programmas “Iespējamā misija” absolvents, mākslinieks un karikatūrists, kā arī Edīte Sarva, programmas “Iespējamā misija” absolvente, pieredzējusi eTwinning vēstniece un mācību vadītāja.

Prasības pretendentiem

 • Dažādu priekšmetu 5.līdz 12.klašu skolotājs
 • Reģistrējies www.etwinning.net
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mākslas mācības”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi