Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

5. februārī atzīmēs Vispasaules Drošāka interneta dienu (DID)

05/01/2019  |  Aktuāli izglītībā

Drossinternets.lv jau 13.gadu pēc kārtas 2019.gada 5.februārī Latvijā organizēs Vispasaules Drošāka interneta dienu (DID), kuras sauklis “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi. Pasaulē tā tiek atzīmēta 16.gadu pēc kārtas.

Latvijas Drošāka interneta centrs kā ierasts organizēs aktivitātes, iesaistot skolas, bibliotēkas, bērnus un jauniešus, kā arī izstrādās jaunus mācību materiālus. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai par Drošāka interneta dienas 2019 aktivitātēm mūsu mājas lapā Drossinternets.lv un janvāra ziņu izdevumā.

Latvijas Drošāka interneta centrs aicina iesaistīties arī Jūs Drošāka interneta dienas svinībās un organizēt pasākumus par drošību internetā sava novada, pilsētas, pagasta un ciema skolās, bibliotēkās un jauniešu centros.

Lūdzam līdz 31.janvārim informēt mūs par saviem plānotajiem un organizētajiem pasākumiem, aizpildot aptaujas formu.

Informācijas avots un attēls: drossinternets.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi