Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

6.-12.klašu skolotājus aicina pieteikties starptautiskajām eTwinning mācībām Valmierā par āra pedagoģiju

03/05/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šī gada jūnijā eTwinning Valmierā organizē mācības, kurā 6.līdz 12.klašu skolotāji no 9 Eiropas valstīm apgūs āra pedagoģijas metodes un starppriekšmetu saiknes veidošanu. Ja vari sazināties angļu valodā un vēlies uzsākt eTwinning projektu, līdz 19.maijam piesakies! Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet jābūt vēlmei darboties un uzsākt eTwinning projektu.

Pasākums no 5. Līdz 8.jūnijam notiks Valmierā. Pieteikšanās termiņš – 2019. gada 19.maija plkst. 24:00, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināra darba valoda – angļu.

Mācību saturs

Mācības palīdzēs skolotājiem apgūt ārā pedagoģijas mācību metodes, kā arī sadarbībā ar skolotājiem no dažādām Eiropas valstīm īstenot eTwinning skolu sadarbības projektus, tādējādi veidojot starppriekšmetu saikni un mācību stundas padarot interesantas un radošas.
Praktiskās nodarbībās skolotāji soli pa solim apgūs starptautisku eTwinning projektu plānošanu – projekta sadarbības partneru atrašana, ideju apkopošana, mērķu formulēšana, projekta plānošana atbilstoši eTwinning projektu kritērijiem, IKT rīku izvēle projekta īstenošanai, eTwinning virtuālās projekta platformas TwinSpace efektīva izmantošana, projekta integrēšana mācību saturā, projekta reģistrēšana.

Darba kārtība (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji no Austrijas, Beļģijas, Bulgārijas, Čehijas Republikas, Igaunijas, Latvijas, Slovākijas, Somijas, Ungārijas
Tēma: “Āra pedagoģijas metodes starppriekšmetu saiknes veidošanai”
Laiks: 2019.gada 5. līdz 8.jūnijs
Norises vieta: Viesnīca “Wolmar”, Tērbatas iela 16a, Valmiera
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 31 skolotājs (10 no Latvijas)

Metodes un vadītāji

Nodarbību saturs seminārā tiek plānots, izmantojot aktīvās mācīšanās pieeju “mācies darot”, līdz ar to nodarbību saturs tiks apgūts, veicot praktiskus uzdevumus atbilstoši sasniedzamajam rezultātam. Tas ļaus skolotājiem nostiprināt apgūtās prasmes un sekmīgāk nodot seminārā iegūtās zināšanas skolēniem un citiem kolēģiem skolā. Nodarbībās skolotājiem būs iespēja iepazīties ar citu skolotāju pieredzi, kā arī pārrunāt dažādu metožu izmantošanu mācību darbā skolā.

Mācības vadīs Edīte Sarva, programmas “Iespējamā misija” absolvente, pieredzējusi eTwinning vēstniece un mācību vadītāja, kā arī Lauma Žubule, neformālās izglītības trenere.

Prasības pretendentiem

 • Dažādu priekšmetu 6.līdz 12.klašu skolotājs
 • Reģistrējies www.etwinning.net
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning āra pedagoģijas mācības”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: pexels.com by rawpixel.com (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi