Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

6. februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID)

16/01/2018  |  Aktuāli izglītībā

Jau 15. gadu pēc kārtas 2018. gada 6. februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Latvijas Drošāka interneta centrs kā ierasts organizēs aktivitātes, iesaistot skolas, bibliotēkas, bērnus un jauniešus:

Forums jauniešiem “Es esmu internetā! Es piedalos!”

Aicinām 9.-12. klašu skolēnus piedalīties jauniešu forumā “Es esmu internetā! Es piedalos!”, kas notiks 6.februārī no plkst. 11.00-15.00, Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3. Forumā ar jauniešiem un ekspertiem diskutēsim par jauniešu spēju kritiski izvērtēt informāciju, piedaloties internetā notiekošajās aktivitātēs, radot un daloties ar interneta saturu. Vai jaunieši paļaujas uz savu viedokli, vai tomēr ietekmējas no slavenību un citu lietotāju paustās informācijas? Programma sekos.

Aicinām skolēnus un pedagogus laikus reģistrēties forumam saitē ej.uz/DID2018_forums, jo vietu skaits ir ierobežots!

FORUMA TIEŠRAIDE INTERNETĀ NO PLKST. 11.00-13.00 DROSSINTERNETS.LV MĀJAS LAPĀ.

DID pasākumu karte – informācija par pasākumiem visā Latvijā

Aicinām skolas un bibliotēkas iesaistīties Drošāka interneta dienas svinībās un organizēt pasākumus par drošību internetā sava novada, pilsētas, pagasta un ciema skolās, bibliotēkās un jauniešu centros.

Lūdzam līdz 31.janvārim informēt mūs par saviem plānotajiem un organizētajiem pasākumiem, aizpildot aptaujas formu saitē ej.uz/DID2018_pasakumi

Mēs izveidosim DID 2018 PASĀKUMU KARTI, kurā tiks atspoguļoti visi pasākumi, kas notiks Latvijā par godu Drošāka interneta dienai.

Konkurss “Foto detektīvs”

Lai vairotu jauniešu vēlmi mācīties atpazīt patiesu informāciju no meliem un uzturēt sacensību garu – piedāvāsim konkursu ar uzdevumiem skolēniem dažādās vecuma grupās.

Informācija par konkursu un uzdevumi būs pieejami janvāra beigās. Tos jūs varēsiet izmantot arī savos organizētajos pasākumos, atzīmējot Drošāka interneta dienu.

Sekojiet līdz informācijai Drossinternets.lv.

Informācijas avots: Latvijas Drošāka interneta centra tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi