Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

68 dalībnieki uzsāk dalību eTwinning tiešsaistes kursā

18/10/2020  |  Notikumi

eTwinning tiešsaistes kursam “TwinSpace iespējas un ne tikai”, kas no šī gada 12.oktobra līdz 8.novembrim notiks tiešsaistē, pieteicās vairāk nekā 100 skolotāji. No tiem 68 jau uzsākuši savas mācību gaitas un veikuši pirmos uzdevumus. Kopumā e-kurss ilgs četras nedēļas, kuru laikā skolotāji iepazīs ne tikai eTwinning projektu vides TwinSpace tehniskās iespējas, bet arī iepazīs citus eTwinning skolotāju vidū populārus IKT rīkus ārpus TwinSpace, izzinās tos autortiesību un drošību jautājumus, kas saitīti ar projektu īstenošanu tiešsaistē, un iepazīsies ar labās prakses piemēriem, kas apkopoti no kvalitātes sertifikātus ieguvušiem eTwinning projektiem.

Kursu laikā skolotāji saņems tiešsaistes konsultācijas par tiešsaistes kursā apskatītajām tēmām un veiks daudz praktisku uzdevumu e-kursam speciāli iekārtotā TwinSpace vidē. Kursu noslēgumā skolotājiem būs izveidots kāda eTwinning projekta TwinSpace plānojums.

Ņemot vērā lielo interesi, plānojam e-kursu atkārtoti īstenot 2021.gada sākumā! Ja Tev nav skaidrs, kā darboties TwinSpace, ieskaties atbalsta materiālu vietnē (pieejama autorējoties eTwinning Live) vai sazinies ar mums, mēs palīdzēsim!

Cik daudz tu zini par TwinSpace? Izspēlē testu un uzzini!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt