Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina iepazīt mācību projektus par labbūtību

01/03/2024  |  Pieteikšanās mācībām
Zīmējums ar laimīgu bērnu grupu

Pedagogus, izglītības iestāžu vadību un citus interesentus aicina šī gada 27. martā plkst. 18.00 pieteikties dalībai eTwinning projektu pieredzes vebinārā, kurā prezentēs veiksmīgi īstenotus un nesen iesāktus starptautiska līmeņa mācību projektus par sociāli emocionālās kompetences attīstību un labbūtības veicināšanu skolās. Vebinārā pedagogi rezentēs projektus pirmsskolas, sākumskolas un vidusskolas vecumposmos.

Par vebināru

Pēdējo gadu laikā Eiropa ir piedzīvojusi daudz pārmaiņu, stresa un nenoteiktības, kas izgaismoja nepieciešamību pēc rūpēm par sevi gan skolēnu, gan skolotāju vidū. Socializācijas trūkums, stress, slodzes palielināšanās, sajūta par kompetences zudumu digitalizācijas laikmetā, izdegšana. Lai to līdzsvarotu, arvien būtiskāka nozīme ir spējai katram cilvēkam par sevi parūpēties.

Labbūtības mēneša ietvaros trīs pedagoģes un eTwinning projektu īstenotājas dalīsies pieredzē, stāstot par saviem projektiem un to, kā tie sekmējuši labbūtību:

  • Ineta Aroniete (Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” skolotāja) dalīsies pieredzē, stāstot par savu eTwinning/ Erasmus+ projektu “SMILE- development of Social, Maths and language competences with development of Emotional Intelligence”. Projektā bērni radošos veidos attīstīja dažādas kompetences, tostarp sociāli emocionālo kompetenci.
  • Agnija Grigore (eTwinning vēstniece un Baložu vidusskolas skolotāja) stāstīs par savu sākumskolas eTwinning projektu “Positive thought cards”. Šajā projektā skolēni mācās paši sevi motivēt grūtos brīžos, atpazīt stresu, un iepazīst paņēmienus stresa mazināšanai.
  • Sandra Trošina (eTwinning vēstniece un Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskolas skolotāja) stāstīs par nesen uzsāktu projektu “Well-being vibes”. Projektā plānotas dažādas aktivitātes  – gan izmēģināt meditācijas, relaksācijas paņēmienus, kā arī veidot dažādas spēles un aktivitātes par garīgo un fizisko labbūtību.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Projektu pieredze: Starptautiski eTwinning projekti par labbūtību”
Laiks:
2024.gada 27. martā plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un eTwinning tīmekļvietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 Aktuālie eTwinning pasākumi labbūtības mēneša laikā

Labbūtības mēneša ietvaros eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāvā:

  • Vebinārs “Sarežģīti vecāki un pedagoga labbūtība”
    2024. gada 12. martā, plkst. 18:00-19:30
    Vada: Līga Bērziņa (Uzvediba.lv vadītāja, biedrības Latvijas Autisma apvienība vadītāja. Ikdienā palīdz risināt sarežģītas situācijas gan izglītības iestādēs, gan darba vidē, kā arī palīdz ģimenēm nevienkāršajā iekļaušanās ceļā).

 Attēla autors un avots: Mākslīgā intelekta rīks attēlu ģenerēšanai Canva.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi