Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina izmantot iespēju pieteikt vidusskolas Jan Amos Comenius balvai!

20/01/2020  |  Aktuāli izglītībā

Eiropas Komisija aicina līdz 6.februārim pieteikt vidusskolas Jan Amos Comenius balvai par ar kvalitatīvu mācīšanu par Eiropas Savienībā. Šī balva un godalga 8000 eiro apmērā tiek piešķirta vienai skolai katrā 🇪🇺 ES dalībvalstī un apliecina, ka skolas pedagogi savus audzēkņus iedvesmojošā un inovatīvā veidā izglīto par Eiropas Savienību.

Balvas tiks piešķirtas skolām, kas izmanto iesaistošas un efektīvas pieejas, lai uzlabotu skolēnu zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību, piemēram:

  • aktivitātes, kurās skolēni var gūt pieredzi Eiropas sadarbībā;
    aktīvas un dalību veicinošas mācīšanas metodes;
  • aktivitātes, kas ir pienācīgi integrētas mācību programmā un ir sasaistītas ar citiem mācību priekšmetiem un citām aktivitātēm skolā;
  • aktivitātes, kurās tiek iesaistīta plašāka skolas kopiena;
  • aktivitātes, ko organizē regulāri un kas apliecina skolas apņemšanos turpināt iedvesmojošos veidos mācīt par Eiropas Savienību.

Savu skolu balvai var pieteikt līdz 2020.gada 6.februāra plkst. 17:00 (pēc CET laika), aizpildot anketu tiešsaistē (Anketa ir angļu valodā, bet to var aizpildīt jebkurā ES oficiālajā valodā, tostarp arī latviešu valodā).

Konkursa noteikumi (latviešu valodā) pieejami šeit

Pieteikumu iesniedzēji jautājumus var nosūtīt uz e-pasta adresi eacjanamoscomenius-prize@ec.europa.eu līdz 2020. gada 31. janvārim (piektdiena). Nav garantijas, ka pēc norādītā termiņa saņemtie jautājumi tiks izskatīti līdz pieteikumu iesniegšanas termiņam.

Informācija: Eiropas Komisijas tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi