Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina jauniešus reģistrēties forumam “Es esmu internetā! Es piedalos!”

16/01/2018  |  Aktuāli izglītībā

Aicinām 9.-12. klašu skolēnus piedalīties Drossinternets.lv organizētajā jauniešu forumā “Es esmu internetā! Es piedalos!”, kas notiks 6.februārī no plkst. 11.00-15.00 (reģistrēšanās no 10.30) Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3.

Forumā ar jauniešiem un ekspertiem diskutēsim par jauniešu spēju kritiski izvērtēt informāciju, piedaloties internetā notiekošajās aktivitātēs, radot un daloties ar interneta saturu.

Vai jaunieši paļaujas uz savu viedokli, vai tomēr ietekmējas no slavenību un citu lietotāju paustās informācijas. Mediju vides eksperti sniegs prezentācijas un interesantus faktus.

Aicinām skolēnus un pedagogus laikus reģistrēties forumam saitē ej.uz/DID2018_forums, jo vietu skaits ir ierobežots!

Informācijas avots: Latvijas Drošāka interneta centra tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi