Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pedagoģijas studentus piedalīties starptautiskā vebinārā par eTwinning

13/10/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina pedagoģijas studentus piedalīties starptautiskā vebinārā par eTwinning

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar kolēģiem no Lietuvas Nacionālā atbalsta dienesta, Liepājas Universitāti un Klaipēdas Universitāti aicina pedagoģijas studentus, kuri apgūst pirmsskolas, sākumskolas  un pamatskolas skolotāja kvalifikācijas programmu, šī gada 24. oktobrī plkst. 16.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning projekti mācību procesā”. Vebināru vadīs  eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere.

Vebinārā būs divu skolotāju- eTwinning vēstnieču pieredzes stāsti par to, kā eTwinning projektus izmantot mācību procesā un Lietuvas pedagoģijas studenti stāsts par pedagoģijas mācību programmu Klaipēdas universitātē. Vebināra sākumā L. Millere izstāstīs par eTwinning aktualitātes un par iespējām universitātēm darboties eTwinning. Viena no skolotājām, kura dalīsies pieredzē, ir Priekuļu pirmsskolas Izglītības iestādes “Mežmaliņa” vadītāja Kristīna Bernāne. Otra skolotāja būs eTwinning vēstniece no Lietuvas.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning projekti mācību procesā”
Laiks:
2022.gada 24.oktobris plkst. 16:00 – 17:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: angļu
Maksimālais dalībnieku skaits: 60

Attēla avots un autors: Buro Millennial no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi