Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pedagogus piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par diskrimināciju

14/03/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina pedagogus piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par diskrimināciju

eTwinning Centrālais atbalsta dienests šī gada 17. martā aicina pedagogus piedalīties tiešsaistes seminārā, kurā varēs uzzināt par to, kā cīnīties pret diskrimināciju un kā iemācīt bērniem atpazīt diskrimināciju ar bezmaksas rīka Stories that Move palīdzību.

Tiešsaistes semināra saturs

Katru gadu 21. martā atzīmē Starptautisko rasu diskriminācija novēršanas dienu. Šī diena ir iedvesmojusi Annas Frankas mājas/muzeja izglītības daļa vadītāju kopā ar Centrālo atbalsta dienestu sagatavot informatīvu tiešsaistes semināru par diskrimināciju un cīņu pret to. Semināra pamatā tiks izmantota mācību rīku Stories that Move, kurā iespējams atrast bezmaksas mācību materiālus, lai mācītu par diskrimināciju un tautu, cilvēku dažādību. Mācību materiāli ir balstīti uz jauniešu personīgo pieredzi.

Tiešsaistes semināra laikā tu apgūsi jaunas stratēģijas, lai runātu ar saviem skolēniem par diskrimināciju. Divi Stories that Move treneri iepazīstinās ar dažādiem veidiem, kā apspriest šīs sarežģītās un jutīgās tēmas, izmantojot jauniešu stāstus. Gatavojoties vebināram, ir lietderīgi izveidot savu bezmaksas skolotāju kontu: https://olt.storiesthatmove.org/en/dashboard/. Aicinām pirms semināra jau iepazīties, ko piedāvā skolotāju sadaļa platformā.

Tēma: “Fighting against discrimination is now: Standing up against discrimination”
Norises laiks: 2022.gada 17.marts plkst. 17:00 – 18:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Femke de Koning (Annas Franka mājas izglītības darba vadītāja un Stories that Move nacionālā koordinatore)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

 Attēla autors un avots: Keira Burton no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi