Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pedagogus piedalīties tiešsaistes kursā par valodu apguvi eTwinning projektos

05/09/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina pedagogus piedalīties tiešsaistes kursā par valodu apguvi eTwinning projektos

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina pedagogus un interešu izglītības profesionāļus piedalīties tiešsaistes kursā par valodu apguvi eTwinning projektos. Kurss norisināsies no šī gada 26. septembra līdz 2. novembrim. Kurss veidots ap CLIL jeb mācību satura un valodas integrēto apguvi (Content and language integrated learning), tāpēc piedalīties var jebkura mācību priekšmeta skolotāji, kuri vēlas papildināt savas mācību stundas ar svešvalodu apguvi.

Tiešsaistes kursa saturs

Par godu Eiropas Valodu dienai, kuru ik gadu atzīmē 26. septembrī, eTwinning Centrālais atbalsta dienests piedāvā iespēju apgūt pamatus CLIL metodei un izmantot to eTwinning projektos un mācību stundās. Ja tevi interesē valodas mācīšana sasaistē ar konkrētu mācību priekšmetu, sadarbības projektu un citiem skolēniem un skolotājiem, tad šis kurss būs piemērots tieši tev!

eTwinning projekti var ne tikai paaugstināt skolēnu motivāciju un izaicināt viņus kļūt radošākiem, autonomākiem un spējīgākiem sadarboties, bet arī piedāvā lieliskas valodas apguves iespējas saistošā kontekstā. Šajā kursā jums tiks sniegtas pamatzināšanas par CLIL metodi, ieskats aktivitātēs no veiksmīgiem eTwinning projektiem, kā arī informācija par eTwinning sadarbības projektiem un to plānošanu, vērtēšanas kritērijiem.

Kursa moduļi:

  1. modulis: Valodu apguve un eTwinning projekti I.
  2. modulis: Valodu apguve un eTwinning projekti II.
  3. modulis: Mācību saturs u integrētā mācīšanās.
  4. modulis: eTwinning projekta plānošana.

Īsumā par kursu

Tēma: Language Learning in eTwinning Projects
Norises laiks: 26.09.2022. – 02.11.2022.
Kursa ilgums: 5 nedēļas un 2 dienas
Kursa apjoms: 3-4 stundas nedēļā, kopā 20-25 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: Visi skolotāji, kuri vēlas iekļaut valodu apguvi savā mācību darbā.

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes semināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi Academy EU platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību un žetonu. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: EU Academy portāls

 

Attēla autors un avots: Olya Kobruseva no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi