Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties 6h mācībās tiešsaistē

23/02/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Gribi atrast kolēģi ar ko kopīgi īstenot mācību projektu, dažādot skolēnu ikdienu, sadarbojoties ar citu skolu skolēniem? Attālinātās mācības ir lielisks laiks, kad īstenot starpskolu mācību projektus tiešsaistē! Piesakies eTwinning 6h mācībām un mēs palīdzēsim saplānot! Lai projektu veiksmīgāk integrētu mācību saturā, aicinām pieteikties kopā ar kolēģi!

Mācības ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš 2021.gada 5.marts (plkst 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes.

Nodarbību plāns un sasniedzamie rezultāti (PDF)

Izvēlies tēmu vai radi savu, mēs palīdzēsim izplānot

Izvēlies kādu no gatavajām projektu tēmām vai radi savu –> atrodi partneri ar ko vēlies sadarboties –> kopā izplānojiet un īstenojiet savu projekta ideju jau uzreiz pēc mācībām –> saņemiet individualizētu atbalstu idejas izstrādē un projekta norises laikā –> dalieties ar savu projekta pieredzi un uzziniet kā veicies citiem!

Nodarbības tiešsaistē un papildus atbalsts

Mācību ietvaros paredzētas divas nodarbības tiešsaistē (9 un 11.martā), kā arī papildus tiešsaistes konsultācijas (pēc izvēles), kurās uzzināsi par eTwinning atbalstu pedagogiem, eTwinning projektu piemēriem un kritērijiem, eTwinning sadarbības platformām eTwinning Live un TwinSpace, kā arī kopā ar kolēģiem plānosi mācību projektu.

Iespējamā projekta tēmas*

Veselīgi tiešsaistē – skolēni no dažādām skolām pārrunā savu ikdienu, mācoties tiešsaistē, ievieš veselīgākus paradumus.
Mācīšanās attālināti – skolēni no dažādām skolām pārrunā savu ikdienu, mācoties tiešsaistē, apkopo un dalās ar idejām veiksmīgākam pašvadītam darbam.
Caur manu logu – skolēni veido pandēmijas dienasgrāmatu, kurā katru dienu ievieto vienu bildi, kas raksturo viņa ikdienu, mācoties attālināti, apskata citu ikdienu, komentē un pārrunā pieredzēto.

*Var īstenot arī savu projekta ideju1!

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Tēma: “Ievads eTwinning”
Norises laiks: 2021.gada 9. – 11.marts
Vieta: Kurss notiek tiešsaistē, izmantojot Zoom videokonferenču platformu
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25
Kursu vada: eTwinning vēstniece, Limbažu novada ģimnāzijas izglītības metodiķe Edīte Sarva

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas strādā ar skolēniem vecumā no 6 līdz 18 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net

Lai saņemtu apliecību par pedagogu profesionālo pilnveidi (6h), dalībniekam jāpiedalās abās nodarbībās.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi