Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK tiešsaistes kursā “eTwinning projekti un TwinSpace”

14/11/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties EK tiešsaistes kursā “eTwinning projekti un TwinSpace”

Eiropas Komisija aicina pedagogus, pedagoģijas studentus, pasniedzējus un profesorus izglītības jomā piedalīties tiešsaistes kursā “eTwinning projekti un TwinSpace”. Kurss norisināsies no šī gada 14. līdz 25. novembrim EU Academy platformā.

Par kursu

Šis ir pirmais kurss jaunajā eTwinning platformā, kura mērķis ir iepazīstināt platformas lietotājus un eTwinning skolotājus ar jaunās eTwinning vides iespējām un funkcijām. Kursā uzmanība ir vērsta uz eTwinning projektu reģistrēšanu un TwinSpace vides iepazīšanu. Dalībnieki iemācīsies rediģēt savu profilu, atrast partnerus un pievienot kontaktus, kā arī uzzinās, kā soli pa solim reģistrēt savu eTwinning projektu. Projekta TwinSpace vidē apskatīs lapu veidošanu, tiešsaistes sapulču plānošanu, materiālu augšupielādi un citas darbības.

Kursa mērķi:

  • Palīdzēt skolotājiem orientēties Eiropas skolu izglītības platformā
  • Iepazīstināt skolotājus ar eTwinning projektiem
  • Uzzināt, kā reģistrēt eTwinning projektu
  • Izprast TwinSpace vides iespējas un funkcijas
  • Izpētīt veidus, kā efektīvi strādāt TwinSpace

Kursa moduļi:

  1. modulis: Projekta reģistrēšana
  2. modulis: Darbs TwinSpace vidē

Kurss veidots tā, lai katrs dalībnieks varētu sekot līdzi savā tempā. Vienīgais datums, kurš jāievēro, ir gala darba iesniegšana. Dalībniekiem ir aktīvi jāpiedalās dažādajās kursa aktivitātēs un jādalās ar paveikto kursa laikā.

Īsumā par kursu

Tēma:eTwinning Projects and TwinSpace
Norises laiks: 14.11.2022. – 25.11.2022.
Kursa apjoms: 5-10 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, pedagoģijas pasniedzēji, profesori, pedagoģijas studenti

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes kursam ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformas eTwinning sadaļai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību kursā, uz kura ir norādīts kursa sasniedzamie rezultāti un mācībās pavadītais stundu apjoms. Kurss ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Ann H no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi