Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK tiešsaistes kursā “eTwinning Skolas: iekļaujošas un novatoriskas mācību iestādes”

04/08/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Jauna sieviete strādā pie datora, sēžot dīvānā.

Eiropas Komisija aicina pedagogus, skolu, profesionālo un interešu izglītības iestāžu pārstāvjus no 18. septembra līdz 4. oktobrim piedalīties informatīvā tiešsaistes kursā, kas palīdzēs virzīties uz mērķi tām izglītības iestādēm, kuras nākotnē vēlas kļūt par eTwinning Skolu. Šajā kursā fokuss būs uz eTwinning Skolām kā paraugu novatoriskai un iekļaujošai izglītībai. Kurss ir bezmaksas.

Par kursu

Šī kursa galvenais fokuss ir uz eTwinning Skolām kā iekļaujošām un novatoriskām mācību iestādēm. Kursa laikā apskatīs novatoriskas, iekļaujošas un radošas mācīšanās pieejas, izpētīs veidus, kā sadarboties ar citiem skolotājiem, skolēniem, vecākiem un vietējo kopienu, kā arī veidus, kā veicināt darbinieku nepārtrauktu profesionālo attīstību.

Šis kurss ir trešais kurss sērijā “Kā kļūt par eTwinning skolu”. Iepriekšējos divus sērijas kursus varat atrast zemāk:

Kursa mērķi:

  • Iepazīt novatoriskas, iekļaujošas un radošas mācīšanās pieejas.
  • Atrast veidus, kā sadarboties ar citiem skolotājiem, skolēniem, vecākiem un vietējo kopienu.
  • Izpētīt veidus, kā veicināt darbinieku nepārtrauktu profesionālo attīstību.

Kursa dalībnieki tiks vērtēti, izmantojot īsus uzdevumus, kas tiek piedāvāti katra moduļa beigās, un gala uzdevumu, kas ietvers iespēju izvērtēt vai nu personīgos ieguvumus, kas var rasties, piedaloties profesionālā mācību tīklā vai soļus, kas saistīti ar jēgpilna mācību tīkla izveidi pedagogiem.

Īsumā par kursu

Tēma: eTwinning Schools: Inclusive and Innovative Learning Organisations
Kursa apjoms: 5-10 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, pedagoģijas pasniedzēji, profesori, pedagoģijas studenti

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes kursam ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību kursā, uz kura ir norādīts kursa sasniedzamie rezultāti un mācībās pavadītais stundu apjoms. Kurss ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Ivan Samkov no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi