Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK tiešsaistes kursā “Kvalitatīva eTwinning projekta izveide”

17/11/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties EK tiešsaistes kursā “Kvalitatīva eTwinning projekta izveide”

Eiropas Komisija aicina visus interesentus piedalīties tiešsaistes kursā “Kvalitatīva eTwinning projekta izveide”, kura laikā iepazīsies ar eTwinning projektu kritērijiem un plānos sadarbības projektus, balstoties uz šiem kritērijiem. Kurss norisināsies no šī gada 28.novembra līdz 9.decembrim EU Academy platformā.

Par kursu

eTwinning projekti ir elastīgi, lai īstenoti kvalitatīvu projektu, tev nav stundām ilgi jāstrādā pie perfekta plāna vai jāpavada vairāki gadi, to īstenojot. Kvalitatīvs projekts var būt arī īss projekts, bet, lai labāk saprastu, kā izplānot kvalitatīvu projektu un iegūtu atzinību par savu darbu, pievienojies šim tiešsaistes kursam. Kursa laikā dalībniekus iepazīstinās ar eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem, kuri visām eTwinning dalībvalstīm ir vienādi, lai projektus varētu novērtēt pēc iespējas objektīvāk jebkurā dalībvalstī. Kā arī dalībnieki plānos paši savu eTwinning sadarbības projektu, balstoties uz kvalitātes kritērijiem.

Kursa mērķi:

  • Uzzināt par projektu vērtēšanas kritērijiem un projektu kvalitāti
  • Iepazīties ar atbilstošiem projektu aktivitāšu piemēriem katram kritērijam visās vecuma kategorijās
  • Pārdomāt un dalīties savās idejās par katru kritēriju
  • Uzzini, kā uzsākt kvalitatīvu sadarbības projektu, ieplānot dažādas aktivitātes un īstenot projektu
  • Uzzināt noderīgus padomus dažādu projekta posmu īstenošanai, problēmu risināšanai

Kursa moduļi:

  1. modulis: Kvalitātes sertifikāta iegūšanas kritēriji
  2. modulis: Kā plānot kvalitatīvu sadarbības projektu

Kurss veidots tā lai katrs dalībnieks varētu sekot līdzi savā tempā, vienīgais datums, kurš jāievēro, ir gala darba iesniegšana. Dalībniekiem ir aktīvi jāpiedalās dažādajās kursa aktivitātēs un jādalās ar paveikto kursa laikā.

Īsumā par kursu

Tēma: “Achieving Quality in eTwinning Projects”
Norises laiks: 28.11.2022. – 09.12.2022.
Kursa apjoms: 8 -10 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, kuri īsteno eTwinning projektus

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes kursam ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformas eTwinning sadaļai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību kursā, uz kura ir norādīts kursa sasniedzamie rezultāti un mācībās pavadītais stundu apjoms. Kurss ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Kampus Production no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi