Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK tiešsaistes kursā par Erasmus+ finansējuma iespējām

29/11/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Vierietis strādā pie datora

Eiropas Komisija aicina izglītības iestāžu pārstāvjus no 20. līdz 31. decembrim piedalīties tiešsaistes kursā par Erasmus+ finansējuma iespējām skolām. Kursa laikā dalibnieki iepazīsies ar Erasmus+ programmas mērķiem un prioritātēm, iespējām, ko sniedz mobilitātes un sadarbības partnerības projekti. Kursa laikā apskatīs arī pieteikšanās procesu un projektu iesniegšanu. Kurss ir bezmaksas.

Kurss par Erasmus+ finansējumu

Pašreizējā Erasmus+ programma laikposmam no 2021. līdz 2027. gadam turpina piedāvāt profesionālās pilnveides iespējas, izmantojot mobilitātes pasākumus un sadarbības partnerības, lai apmainītos ar inovatīvu praksi. Šajā pašmācības kursā tiek aplūkotas pašreizējās programmas finansējuma iespējas izglītības iestādēm no pirmsskolas līdz pat vidējai izglītībai, galveno uzmanību pievēršot diviem galvenajiem virzieniem:

  • personāla un skolēnu mobilitāte (Key Action 1);
  • partnerības sadarbībai (Key Action 2).

Vēlaties uzzināt vairāk? Pievienojieties kursam jau tagad!

Kursa mērķi:

Kursa laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar programmu Erasmus+, tās būtību un to, kā viņu izglītības iestāde var gūt labumu no tās. Kursa dalībnieki:

  • uzzinās par jaunās programmas galvenajiem elementiem un prioritātēm;
  • uzzinās par Key Action 1– mobilitāte iespējām;
  • uzzinās par Key Action 2 – sadarbības iespējām;
  • uzzinās par pieteikšanās procesu.

Šis kurss ir atvērts un paredzēts apgūšanai pašmācības ceļā. Šis kurss neaizstāj oficiālo informāciju, kas sniegta Erasmus+ tīmekļa vietnē un valstu aģentūrās. Šiem avotiem vienmēr ir prioritāte attiecībā pret šo kursu. Šī kursa apguve negarantē Erasmus akreditācijas pieteikuma apstiprināšanu. Apliecības par kursu netiek izsniegtas.

Īsumā par kursu

Tēma:  “Self-paced course: Erasmus+ funding opportunities for schools”
Kursa apjoms: 5-10 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, direktori, mācību pārziņi

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes kursam ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu. 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Olia Danilevich no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi