Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā par skolēniem kā virzītājspēku izglītības iestādēs un projektos

19/04/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Smaidīga meitene pie rakstāmgalda veic pierakstus.
Andrea Piacquadio no Pexels.com

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 11. maijā piedalīties vebinārā par skolēniem kā virzītājspēku izglītības iestādēs un projektos. Vebināra mērķis ir veicināt pedagogu zināšanas par skolēnu iesaisti projektos un skolas ikdienā. Vebinārā uzstāsies divas pieredzējušas pedagoģes un viņu skolēni, kuri dalīsies ar savu pieredzi. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Vebināra mērķis ir iepazīstināt ar veidiem, kā viena Rumānijas eTwinning Skola iesaista skolēnus Eiropas projektos un aktivitātēs un kā skolēni kļūst par pārmaiņu aģentiem savā skolā un arī savā kopienā.

Šajā vebinārā pievienosies studenti un runās par savu pieredzi un evolūciju. Mēs iekļausim dažādas darba stratēģijas un rīkus, kas ir izrādījušies ļoti veiksmīgi, lai īstenotu skolēnu iesaisti.

Vebināra vadītāji

Nikoleta Marilena Militaru (Nicoleta Marilena Militaru) angļu valodu māca jau 20 gadus un strādā ar visu vecuma skolēniem no 6 līdz 19 gadiem, tajā skaitā ar speciālās izglītības bērniem, kas integrēti kopējā izglītības sistēmā. Viņa ir eTwinning vēstniece un Erasmus+ projektu koordinatore un vēstniece. Nikoletu interesē atrast jaunas stratēģijas, kā padarīt skolotāja darbu interesantāku gan skolotājiem, gan skolēniem. Viņa ir vadījusi dažādus eTwinning pasākumus gan tiešsaistē, gan klātienē.

Adriana Silvika Leftereu (Adriana Silvica Lefter) ir sākumskolas skolotāja, Elena Doamna skolas direktore Rumānijā. Adriana ir eTwinning, Scientix, Esero un Erasmus vēstniece. Viņa koordinē eTwinning un Eramsus projektus skolā un viņas aktivitāte tika novērtēta valsts līmenī, saņemot balvu “Gada direktors inovācijās” 2021. gadā un “Izglītības veidotājs” 2019. gadā par STEM projektu īstenošanu pamatizglītībā.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Plašāk ESEP tīmekļa vietnē. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma:  How to become an eTwinning School: Students as agents of change”
Laiks:
 2023.gada 11.  plkst. 17:00 – 18:00 (pēc LV laika)
Norises vieta: MS Teams
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: angļu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200

Informācija avots: ESEP

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi