Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā par STEM un tehnoloģiju nozīmi profesionālajās izglītības iestādēs

23/11/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties EK vebinārā par STEM un tehnoloģiju nozīmi profesionālajās izglītības iestādēs

Eiropas Komisija aicina visus interesentus piedalīties vebinārā Cross-curricular teaching and learning in VET through eTwinning: the case of STEAM eTwinning projects”, kura laikā eTwinning vēstniece un profesionālās izglītības iestādes skolotāja, projektu koordinatore Marija Isabela Vila Figuero (Maria Isabela Vils Figueroa) runās par STEM priekšmetu un tehnoloģiju nozīmību profesionālajās izglītības iestādēs un ieguvumiem, ko STEM sniedz skolēniem. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Šī vebināra laikā dalībniekus iepazīstinās ar iespējām, ko STEM izglītība var piedāvāt profesionālajās izglītības iestādēm un arodizglītības skolēniem. STEM profesionālajā izglītības iestādēs ļauj skolēniem strādāt pie metodoloģijas un starpdisciplinārām jomām, sadarbības sociālās zinātnes un mūsdienu pasaules problēmām, ar kurām sastapsies arī topošie jomu speciālisti.  Tehnoloģijas un eTwinning projekti ir labs veids, kā sagatavot skolēnus tām problēmām, ar kurām viņiem būs jāsastopas darba tirgū. eTwinning projekti sniedz izaicinājumus un jaunas sadarbības prasmes, kuras noderēs ikvienam.

Vebināra vadītāja

Vebināru vadīs Marija Isabela Vila Figuero (Maria Isabela Vils Figueroa) – profesionālās izglītības skolotāja sabiedrisko pakalpojumu specialitātē un eTwinning vēstniece. Bijusi mobilitātes koordinatore VET (vocational education training) projektiem, īstenojusi daudzus VET eTwinning projektus, sadarbojas ar citiem skolotājiem kursu, vebināru, rakstu veidošanā.

Īsumā par kursu

Tēma: Cross-curricular teaching and learning in VET through eTwinning: the case of STEAM eTwinning projects”
Norises datums: 24.11.2022.
Laiks: 17:00 – 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, pedagoģijas pasniedzēji, profesori, pedagoģijas studenti, kuri strādā vai plāno strādāt profesionālajās izglītības iestādēs

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformas eTwinning sadaļai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: EU Academy

Attēla autors un avots: Harish Shama no Pixabey.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi