Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā par vecāku lomu iekļaujošas izglītības veicināšanā

21/05/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Četras sievietes smaida kamerā, viena no viņām sarokojas ar cilvēku ārpus kadra.

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 30. maija plkst. 18:00 piedalīties vebinārā Strengthening Parent-Teacher Partnerships for Inclusive Learning jeb “Vecāku-skolotāju sadarbības stiprināšana iekļaujošās izglītības veicināšanai”. Šajā vebinārā galvenā uzmanība tiek pievērsta aspektiem, kā vecāki un skolotāji var sadarboties, lai uzlabotu apstākļus skolās priekš bērniem ar speciālām vajadzībām.  Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Šajā vebinārā diskutēs par vecāku kritisko lomu iekļaujošas izglītības veicināšanā. Dalībnieki apspriedīs iekļaujošās izglītības ieguvumus, tostarp daudzveidības veicināšanu, kopības sajūtas un piederības veicināšanu skolēnu vidū, kā arī palīdzību visiem skolēniem pilnībā īstenot savu potenciālu.

Dalībnieki dzirdēs arī par piemēriem no dzīves, kā vecāku iesaistīšana speciālajā izglītībā ir pozitīvi ietekmējusi skolēnus, ģimenes un skolas kopienu. Šīs diskusijas laikā dalībnieki iegūs dziļāku izpratni par iekļaujošo izglītību un uzzinās par bērnu ar speciālām izglītības vajadzībām vecāku skatījumu. Turklāt mēs nodrošināsim stratēģijas efektīvas partnerattiecību veidošanai un uzturēšanai ar vecākiem, lai atbalstītu iekļaujošo izglītību.

Saite uz reģistrāciju.

Vebināra vadītājs

Inge Van de Putte ir iekļaujošas izglītības veicinātāja un palīdzības sniedzēja bērniem, vecākiem un skolām. Viņas zināšanas ir saistītas ar skolotāju un speciālo vajadzību koordinatoru atbalstīšanu, kas bija viņas doktora disertācijas un pētījumu par invaliditātes studijām priekšmeti Gentes Universitātē. Viņa uzsver komunikācijas prasmju uzlabošanu studentiem un spēcīgu partnerattiecību veidošanu ar vecākiem. Turklāt viņa piešķir lielu nozīmi pētniecības atklājumu ieviešanai praktiskā vidē, par ko liecina viņas ieguldījums dokumentālajā filmā “Iekļauts”, viņas dažādās grāmatās un nodaļās, kā arī viņas aplādes (podkāstu) sērijās, kurās piedalās bērnu ar invaliditāti vecāki.

Īsumā par vebināru

Tēma: European Commission’s webinar on: Strengthening Parent-Teacher Partnerships for Inclusive Learning
Norises datums: 30.05.2023.
Laiks: 18:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Yan Krukau no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi