Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina tiešraidē sekot līdzi eTwinning Eiropas konferences atklāšanai un balvu pasniegšanai

10/10/2022  |  Notikumi
Aicina tiešraidē sekot līdzi eTwinning Eiropas konferences atklāšanai un balvu pasniegšanai

eTwinning Eiropas konferences šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim tiešsaistē. Tajā piedalīsies vairāk nekā 500 skolotāju, nacionālo atbalsta organizāciju darbinieku un izglītības ekspertu. Visiem interesentiem būs iespēja sekot līdzi balvu pasniegšanas ceremonijai un atklāšanas uzrunām par šī gada aktuālo tēmu “Jaunais Eiropas Bauhaus”. Latviju šajā konferencē pārstāvēs konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2022” finālisti un Nacionālais atbalsta dienests.

Iedvesmojoties no gada tēmas “Mūsu nākotne – pievilcīgāka, ilgtspējīgāka, iekļaujošāka: skolas un Jaunais Eiropas Bauhaus” eTwinning 2022. gada konference palīdzēs dalībniekiem iedomāties skaistu un ilgtspējīgu izglītības vidi. Dalībnieki tiks mudināti pārdomāt veidu, kā skolotāji un skolēni māca, mācās un “dzīvo” kopā skolā, klausoties galveno runu un piedaloties meistarklasēs, kas fokusējas uz šādām jomām:

 • Mācīšana un mācīšanās “Jaunajā Eiropas Bauhausā”: kas, kā un kur.
 • Šodienas un nākotnes savienošana: izglītība ilgtspējīgai attīstībai; sapņot un veidot mūsu acij tīkamu “sapņu skolu”; skolēnu un skolotāju labklājība skolā un ārpus tās; kopības sajūta un iekļaušana klasē.

Seko līdzi eTwinning balvu apbalvošanas ceremonijai

eTwinning balvu šogad apbalvos projektus 4 vecuma kategorijās. Ceturtdien, 20.oktobrī 19:30 (pēc Latvijas laika) sāksies tiešraide, kurai vari sekot līdzi arī tu!

Seko līdzi konferences atklāšanai un īpašajiem runātājiem

Ceturtdien, 20.oktobrī seko līdzi konferences tiešraidei, kur uzstāsies:

 • 18:00 – 19:15 (pēc Latvijas laika)
  • Atklāšanas uzruna: ES Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas biroja vadītāja Marija Koleva (Maria Koleva)
  • Sveiciens no nacionālajām atbalsta organizācijām un eTwinning draugiem
  • Galvenā runa “Iztēlojoties izglītības nākotni”: Gerds Leonhards (Gerd Leonhard), futūrists, humānists un rakstnieks.
 • 19:30 – 21:00 (pēc Latvijas laika)
  • eTwinning Eiropas balvas 2022 uzvarētāju apbalvošana! Balvu pasniegs Eiropas Komisijas un Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras pārstāvji. Seko līdzi tiešraidei un apskati uzvarētājprojektus!

Plašāku informāciju par konferences pirmo dienu atradīsi konferences vietnē.

Konferences programma.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi