Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties eTwinning Live tiešsaistes kursā par skolēniem kā mācību vides veidotājiem

17/02/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Tiešsaistes kurss par tēmu “Skolēni kā mācību vides veidotāji

eTwinning Centrālais atbalsta dienests piedāvā iespēju piedalīties tiešsaistes kursā par tēmu “Skolēni kā mācību vides veidotāji”. Kursā var piedalīties pedagogi, skolu vadība un atbalsta personāls.  Lai piedalītos, dalībniekam jābūt reģistrētam eTwinning Live platformā.

Tiešsaistes kursa saturs

Dalībnieki kursa laikā izzinās kā pedagogi var pārdomāt un manīt savu klases telpu un citas mācību vides ar skolēnu palīdzību un kādēļ tas būtu jādara. Aktīvi darbojoties, dalībnieki izstrādās plānu, kuru pēc kursa pabeigšanas būs iespējams īstenot savās klasēs. Plāns paredzēs aktīvu skolēnu iesaistīšanos tā izpildē un būs piemērojams gan klases telpu, gan skolas koplietošanas telpu pārveidošanai.

Tēma: “Students as Designers of Learning Spaces”
Norises laiks: 25.02.2022. – 11.03.2022.
Reģistrēšanās periods: 08.02.2022. – 24.02.2022.
Darba valoda: angļu
Vada: Xavier Garnier

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla avots un autors: Tima Miroshnichenko no Pexels.com (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi