Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par attālu un lauku skolu eiropeizāciju

14/10/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šī eTwinning Live tiešsaistes kursa mērķis ir atbalstīt lauku skolas Eiropas ceļa uzsākšanā, izmantojot eTwinning un Erasmus+, lai pārvarētu izolāciju un izveidotu saikni ar Eiropu.

Kursa saturs

Kursa laikā dalībnieki mācīsies, kā veidot Eiropas attīstības plānu, lai efektīvi izstrādātu un izmantotu eTwinning projektu, izteikt idejas par Erasmus+ projektiem, saistīt Eiropu ar skolu mācību programmām un plāniem. Turklāt dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādām Eiropas iespējām.

Tēma: “Europeanization in rural schools”
Norises laiks: 19.10.2020. – 31.10.2020.
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pixabay.com by GregMontani (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi