Izvēlne
arrow left uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par cīņu pret diskrimināciju

05/06/2020  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par cīņu pret diskrimināciju

eTwinning.net organizē tiešsaistes kursu, kurā sadarbībā ar organizāciju “Annas Frankas māja” stāstīs, kā mudināt skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, izmantojot tiešsaistes rīku Stories that Move.

Šis eTwinning Live piedāvātais tiešsaistes kurss palīdzēs kļūt par iekļaujošu pedagogu, lai ar saviem skolēniem varētu brīvi apspriest sarežģītas un “neērtas” tēmas. Galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, lai palīdzētu skolēniem apzināties vajadzību reaģēt uz neiecietību pret romiem, antisemītismu, LGTB+, kā arī musulmaņu diskrimināciju un rasismu. Darbam izmantos dažādas sadarbības metodes un tiešsaistes rīku Stories that Move, kas veidots, lai mudinātu skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, kā arī pārdomāt savus uzskatus un izvēles.

Tēma: “Distance Learning- Discussing Diversity and Discrimination Using the Online Tool Stories that Move”
Norises laiks: 08.06.2020. – 19.06.2020.
Reģistrēšanās periods: 01.06.2020. – 09.06.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Karen Polak, Ivan Milovanov un Femke de Koning (the Anne Frank House)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pixabay.com by steve_a_johnson (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.