Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par drošību internetā

27/10/2020  |  Pieteikšanās mācībām

No 9.līdz 19.novembrim notiks eTwinning.net tiešsaistes kurss, kurā skolotāji varēs uzzināt praktiskus ieteikumus par to, kā saglabāt skolēnu drošību internetā un sociālajos tīklos, kā arī par to, kā ieviest e-drošību ikdienas mācību procesā.

Kursa galvenie mērķi ir:

  • izveidot tiešsaistes rīcības kodeksu, ko skolēni un skolotāji ievērotu mācību procesā;
  • popularizēt eTwinning portālu, eTwinning piedāvāto e-drošības grupu;
  • runāt e-drošību eTwinning projektos un TwinSpace kā drošu telpu projektu metodes ieviešanai, sadarbībai un komunikācijai;
  • iepazīstināt ar didaktiskiem materiāliem par e-drošību (nodarbību scenāriji, aptaujas, mīklas, eTwinning projektu piemēri) un iedrošināt radīt savus materiālus;
  • apmainīties idejām un dalīties pieredzē par e-drošības jautājumiem.

Tēma: “eSafety in the teaching practice”
Norises laiks: 09.11.2020. – 19.11.2020.
Reģistrēšanās periods: 02.11.2020. – 10.11.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Aneta Wilk

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pixabay.com by prettysleepy1 (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi