Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par efektīvu klasvadību attālinātā mācību procesā

03/03/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Pandēmijas laikā lielākā daļa skolotāju visā pasaulē ir pārgājuši no tradicionālām klātienes stundām uz mācību stundām tiešsaistē vai tālmācībā, tādējādi saskaroties ar divām problēmām – efektīvu klasvadību un garīgās veselības pārvaldību, mācot un mācoties tiešsaistē. Piedalies eTwinning.net organizētajā tiešsaistes kursā “Distance Learning: effective classroom management” un uzzini vairāk par efektīvu klasvadību attālinātā mācību procesā!

Kursa saturs

Tiešsaistes kurss aptvers tādus jautājumus kā skolēnu iesaiste, efektīvas mācību un vērtēšanas metodes tiešsaistes klasē, kā arī praktiskus padomus nodarbību plānošanai, kas ietekmē gan mācības, gan garīgo veselību.

Tēma: Distance Learning: effective classroom management
Norises laiks: 15.03.2021. – 26.03.2021.
Reģistrācijas laiks: 08.03.2021. – 16.03.2021.
Darba valoda: angļu
Vada: Angeliki Kougiourouki, Natalia Tzitzi

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursa ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Parasti kurss izstrādāts arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursam ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla autors un avots: Julia M Cameron, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt