Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par eTwinning projektu īstenošanu “lauku skolās”

20/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šis eTwinning Live tiešsaistes kursa palīdzēs attālu vai mazattīstītu reģionu (visbiežāk lauku) skolu pedagogiem uzsākt eTwinning sadarbības projektus un dalīties pieredzē.

Dažkārt lauku skolām ir grūti atrast partnerus, lai īstenotu eTwinning sadarbības projektu. Bieži ir grūti izveidot projektu, kas pielāgots dažādiem vecuma skolēniem vienā klasē. Šajā tiešsaistes kursā dalībnieki apmainīsies ar pārdomām par mācīšanas procesa priekšrocībām un trūkumiem lauku apvidos un tajā pašā laikā, izmantojot eTwinning, apmainīsies ar savu pieredzi. Diskusijas par eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā ir garantētas. Laipni aicināti visi, pieredzējuši vai bez pieredzes.

Galvenie kursa mērķi:

  • Parādīt lauku skolu (un ne tikai) izaicinājumus;
  • Dalīties idejām par projektu īstenošanu lauku skolās;
  • Dalīties ar sadarbības rīkiem eTwinning projektu īstenošanai lauku skolās

Tēma: eTwinning Rural Schools
Norises laiks: 01.06.2020. – 12.06.2020.
Reģistrēšanās periods: 25.05.2020. – 02.06.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Maria del Mar Aguayo

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi